Bugun...


46. yıllık onuru dostlarıyla paylaştı
Gazeteci Yaşar Kara, basında 46. yılını Adana Büyük Sürmeli Otelinde seçkin dostlarıyla birlikte görkemli bir gece ile kutladı

facebook-paylas
Tarih: 11-07-2017 07:29
46. yıllık onuru dostlarıyla paylaştı
+ -

MUSTAFA ÖZKE

 

ADANA (GÜNAYDIN) – 22 Nisan 1971 yılında daha neredeyse çocukken gazetecilik hayatına başlayan usta kalem duayen gazeteci Yaşar Kara, meslekte 46. yılını dostları ve sevenleriyle kutladı. 55 kişilik seçkin konuğun özel davetli olarak iştirak ettiği Adana Büyük Sürmeli Oteli Akvaryum salonundaki kutlama yemeği tek kelimeyle mütevazı ve kutlama pastasıyla beraber görkemli ve hatta coşku içinde geçti.

Gecenin slaytlar ve videolarını Dr. Polyanna Succi hazırlarken, tanıtım konuşmasını Avukat Volkan Tarık Çay gerçekleştirdi.

 

10. YIL MARŞI GECEYE DAMGA VURDU

 

Gazeteci Yaşar Kara’nın 23 yıllık hayat arkadaşı eşi aynı zamanda Analiz Uzmanı Psikolog olan Dr. Polyanna Succi’nin davetlileri selamlama konuşmasıyla başlattığı usta kalemin kutlama yemeği; eğitimci kökenli Avukatlardan Volkan Tarık Çay, Yaşar Kara’nın mesleki yaşamını anlatan bir tanıtım konuşmasını yapmasıyla devam etti.

Haberciliğin duayen ismi Yaşar Kara’nın günün mana ve önemini anlatan konuşması, büyük bir coşku içerisinde bayraklar eşliğinde tüm konukların coşkuyla katıldığı 10. Yıl Marşı geceye damgasını vurdu.

Dr. Polyanna Succi’nin büyük bir emekle gece için hazırlamış olduğu fotoğraflı slayt sunumu;  toplumun her katmanından oluşan gazeteci Yaşar Kara ya yönelik görüşleri,  yine seçkin ve saygın dostlar tarafından gönderilen dilek ve temenni içerikli video görüntüleri gecenin akışına ayrı bir anlamla renk kattığı görüldü.

 

ÇAYDA ÇIRA EŞLİĞİNDE YAŞ PASTA KESİLDİ

 

Bonus saçlarıyla kibarlığıyla ve başarısıyla tanınmış turizm oteli yöneticisi İdris Altay’ın gözetiminde üzerinde Habercilikte 46. Yıl Yaşar Kara yazılı muhteşem yaş pasta kesildi. Çayda çıra eşliğinde yapılan sunumu ve Dr. Polyanna Succi’nin duası gecenin unutulmaz tadı olurken, bu arada Yaşar Kara geceye katılan tüm konuklarını meziyetleriyle beraber bir bir tanıtarak sahneye alarak onurlandırdı.

Gecede anlamlı bir konuşma yapan Adana Müftüsü Hasan Çınar, özellikle gündeme dair yaptığı dini değerler ışığında ki sözleri gecede önemle takdir gördü.

 

BAŞKAN KARALAR DA KATILDI

 

Başkan Zeydan Karalar, Müftü Hasan Çınar, Efsane yüzücü Nesrin Olgun, Basın Yayın Enformasyon Bölge Müdürü Mustafa Keleş, İşadamlarından Zekeriya Yıldızoğlu, İsa Ceylan ve Hasan Altınok gibi isimler oradaydı.

Gazetecilik mesleğinde 46. Yılını kutlayan Yaşar Kara’nın kutlamasında katılımcı şu isimler önemle dikkat çekenler arasında yer aldı: Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Başkan Vekili işadamı Ertan Karaoğlu, Başkan Yardımcısı Kadir Özdemir, CHP Adana İl Yönetim Kurulu üyesi Yüksel Karaarslan ve Hacı Mazlumoğlu, CHP Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, Seyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürü İbrahim Karaoğlu ve eğitimci eşi Songül Karaoğlu,  Adana İl Müftüsü Hasan Çınar, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş, Adanalı tanınmış eğitimcilerden yönetici ve spor adamı Mustafa Dönmez, ünlü ortodontis Diş Hekimi Erhan Uzel ve Asistanı Saliha Sare Burak, Karataş Savcısı Uğur Yazıcı ve Özkan Kebir, tanınmış Hukukçu Türk Hukuk Enstitüsü Kurucu Başkanı Karataş Noteri İsmail Arısoy, dünyaca ünlü milli rekortmen yüzücümüz Manş denizini dünyada geçen tek Türk Kızı eğitimci Nesrin Olgun Arslan ve eşi tanımış spor adamı yüksek idareci Zafer Arslan, AK Parti Milletvekili Adayı İş Adamı Ziraat Mühendisi Zekeriya Yıldızoğlu, MHP Yüreğir Belediye Meclis Üyesi işadamı İsa Ceylan ve Mühendis oğlu Faruk Ceylan, meşhur Tatlıcı Zeki Altınok’ un  işletmecisi Mardinli işadamı Hasan Altınok ve eşi Ceziye Altınok, tanınmış gazeteci ve televizyon programcısı Yalçın Kara, Vergi Dairesi eski Müdürlerinden tanınmış üst düzey yöneticilerinden Mansur Aladağ, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği TEMAD Adana İl Başkanı Ali Ayyıldız, Tatlıcı Köse Ziyapaşa Şube işletmecisi Şevket Göçer, Kısa adı TÜED olan Türkiye Emekliler Derneği Adana Şube Başkanı Seyfi Hüseyin İyiyürek, Yönetim kurulu olarak Yaşar Tekin, Mustafa Kastalmış, Sabit Bakıner ve Sebahattin Metiner, Sosyal Demokrat düşüncenin tanınmış değerlerden Ramazan İşbulan, tanınmış başarılı ceza avukatlarından Osman Olcay ve eşi Melike Yükselay Olcay, donanımlı genç ve başarılı hukukçularımızdan Av. Yeşim Demir, Eğitimci kökenli avukatlardan Volkan Tarık Çay, gazeteci Mustafa Özke, müzik dünyasının yakından tanıdığı isim müzik yapımcısı Kasetçi Kerim Erden ve işletmeci oğlu  Mahmut Erden, Turizmci İdris Altay, Mehmet Ak ve Erzin’den Mustafa Çakılır, Emekli tekstil sektörü çalışanlarından Saniye Saltık ve oğlu Ali Saltık, Milli Boks Antrenörü Sezayi Demirbaş ve eğitimci Gazi İbrahim Cebeci.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI