30 Ekim 2014 Perşembe
Cesedi bulunan kadın polis annesi çıktı

Adana Valisi Coş İçin Ne Dediler?

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş hakkındaki düşüncelerini yazdılar

02 Eylül 2013 Pazartesi 10:43
Bu haber 4302 kez okundu
Adana Valisi Coş İçin Ne Dediler?

Mehmet Ali ÖZKAN (Çukurova Kaymakamı)
 
"Valimiz Hüseyin Avni Coş, tam bir devlet adamıdır. Çalışmayan ve çalışanı ayırt eden, insana olması gereken kadar değer veren, harbi, dürüst, prensiplerinden her ne şartta olursa olsun hiçbir zaman taviz vermeyen, devletin tek bir kuruşuna kadar sahip çıkan, gerektiği zaman sert, gerektiğinde de yıllardır tanıdığınız bir dost gibi sohbet edebilen, yaşı itibariyle küçük büyük ayırt etmeden her ortamın seviyesine inebilen, candan ve sevecen bir devlet adamıdır.
Aynı zamanda hazır cevaplılığıyla devlet ciddiyetine haiz bir yapısı vardır. İki yıldır birlikte çalışma şerefine nail olduğum ve gerçekten samimi bir şekilde görüşebildiğim, sohbet edebildiğim espri kabiliyeti mükemmel ve toplumda enden rastlanabilecek zeki bir insan. Hem Adana, hem Adanalılar ve hem de emrindeki bizler için O Allahın bir lütfüdür.
Haddim olmayarak söyleyeyim. Bizim Urfa tabiriyle ‘Adam gibi adamdır."    
 


Zihni ALDIRMAZ  (Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili)

" Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş’un iki haftadır devam eden yaşam öyküsünü büyük bir merak ve heyecan içerisinde takip ettim ve çok beğendim...
'Süleyman Canbolat' dendiği zaman akıllara 'vali röportajları' gelir... Sağ olsunlar Adana'ya gelen hemen hemen tüm valilerimizin yaşamını kaleme aldı ve bizleri bu konuda bilgi sahibi ederek, Adana'mızın arşivini daha zenginleştirdi...
Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş'un bilgi, görgü ve tecrübelerinin kamuoyuyla paylaşılmış olması da bu noktada oldukça önemlidir... Devletin çeşitli kademelerinde son derece önemli pozisyonlarda görev almış Sayın Valimiz Hüseyin AIvni Coş'un bu tecrübe paylaşımının kamuda görev almış ve alacak yeni yönetici adaylarına tıpkı bir okul misali ders olması gerektiğini düşünüyorum... Böylesine değerli tecrübe aktarımları yetişen yeni nesillerin daha az hata yapmasına katkılar sağlar...  Sayın Hüseyin Avni Coş’un yılların birikimini herkese açık bir kaynakta dile getirmiş olması da onun aldığı devlet tecrübesinin olumlu bir yansıması olduğunu düşünüyorum... Bu vesileyle başta da ifade ettiğim gibi bilgi, görgü ve tecrübelerini paylaşan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’a başta olmak üzere bu birikimleri okurlara akıcı bir dil ve çarpıcı fotoğraf ve başlıklarla hazırlayıp kamuoyuna aktaran  tecrübeli gazeteci, usta kalem Süleyman Canbolat kardeşime ve bu değerli yazı dizisini yayınlayan Adana Günaydın Gazetesi çalışanlarına ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum."


Turgut SUBAŞI  (Yüreğir  Kaymakamı )

"Adana Valisi Sayın Hüseyin Avni Coş mükemmel bir insan, muhteşem bir  şahsiyet... Yüreğir Kaymakamı olarak kendileriyle mükemmel düzeylerde çalışmalarımız oluyor... Ve kendilerinden çok şeyler öğreniyor, Sayın valimizin engin tecrübelerinden istifade ediyoruz... Sayın Hüseyin Avni Coş ile çalışmak gerçekten büyük şans... Günaydın Gazetesinin iki haftadır devam ettirdiği Sayın valimin yaşam öyküsünü ilgiyle ve dikkatle okudum... Sayın valim Hüseyin Avni Coş'a sağlık, sıhhat dolu günler diliyor, saygılarımı sunuyorum."

Ali Taşkın BALABAN (Adana eski Vali Yardımcısı... Eyüp Kaymakamı)

"Çok eski dostum, şimdiki neslin tabiriyle "kankim" olan sayın Hüseyin Avni Coş ile Adana'da 2 yıl birlikte çalıştık... Çok iyi dosttuk ancak, buna rağmen işimizi profesyonelce yaptık... Kader bizi amir- memur yaptı... Sayın Coş ile çok önemli ve unutulmaz hatıralarımız var... Sayın Coş, konusuna hakim, yaşam tecrübesi çok geniş, kavrama gücü yüksek, çok iyi araştıran, çok okuyan, temeli çok sağlamdır... Hüseyin Avni Coş, bizim meslekte vali sıfatını taşıyan, anlama kavrama yeteneği çok yüksek olan 5 ya da 6 validen birisidir...  Kendilerinin engin tecrübelerinden faydalandım ve bu tecrübelerimi bugün görev yaptığım Eyüp Kaymakamlığında değerlendiriyorum... Hüseyin Avni Coş'a iyi tanımak gerekir diye düşünüyorum... Halkın arasında olmaktan büyük keyif alır, her fırsatta halkın arasına katılır orada huzur bulur... Böylesine  hassas bürokratlar çok az kaldı... Çok iyi arkadaş olmamıza rağmen, bunu işimize yansıtmadık ve tam bir profesyonel tempo içinde çalışmalarımızı sürdürdük... Şartlar beni İstanbul Eyüp Kaymakamlığı'na taşıdı... Hiç bir zaman değerli dostum Hüseyin Avni Coş'tan uzaklaşmayacak, bilakis daha da yaklaşacağım... Çünkü kendileri her şeyin en güzelini fazlasıyla hak eden biri... Her zaman dostum oldu, ve yine her zaman dostum olarak kalacak olan Sayın Coş'u tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum, bunun için de kendimi  şanslı hissediyorum."Prof. Dr. Azim Öztürk (Seyhan Belediye Başkanı)

"Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş’un çocukluğundan başlayarak hayatından ilginç kesitleri aktardığı yazı dizisini büyük bir merak ve heyecan içerisinde takip ettik. 
Sayın Valimizin yaşamının ilk yıllarından başlayarak bürokrasi hayatına varıncaya kadar karşılaştığı hadiseleri anlattığı yazı dizisi elbette ki herkes için dersler çıkarılması gereken son derece önemli bilgi ve birikimler barındırmaktadır.
Bu anlamda Sayın Valimizin bilgi, görgü ve tecrübelerini bu şekilde kamuoyuyla paylaşmış olması da önemlidir. 
Devletin çeşitli kademelerinde son derece önemli pozisyonlarda görev almış Sayın Valimizin bu tecrübe paylaşımının kamuda görev almış ve alacak yeni yönetici adaylarına tıpkı bir okul misali ders olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü biz inanıyoruz ki tecrübe ancak yaşanılarak öğrenilebilecek bir değerdir. Bu tip tecrübe aktarımları yetişen yeni nesillerin daha az hata yapmasına yarayacak bir öneme sahiptir. 
Sayın Adana Valimiz Hüseyin Avni Coş’un yılların birikimini herkese açık bir kaynakta dile getirmiş olması da onun aldığı devlet tecrübesinin olumlu bir yansımasıdır.
Bu vesileyle başta da ifade ettiğim gibi bilgi, görgü ve tecrübelerini paylaşan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’a başta olmak üzere bu birikimleri okurlara akıcı bir dil ve çarpıcı fotoğraf ve başlıklar eşliğinde hazırlayan tecrübeli gazeteci Süleyman Canbolat arkadaşımıza ve tabiî ki arşivlerde saklanması gereken bu değerli yazı dizisini yayınlayan Adana Günaydın Gazetesi’ne sonsuz teşekkür ediyorum."Abdulhamit Erguvan (Çukurova eski Kaymakamı... Balıkesir Edremit Kaymakamı)

"Adana Valisi Hüseyin Avni Coş valim ile mesleğe birlikte başladık... Mükemmel bir insan, muhteşem bir dost olan sayın Hüseyin Avni Coş ile sıkı bir arkadaş olmaktan her zaman için onur duydum, gururlandım... Coş, çok mert biri... Sözü senettir... Söz verdiğin de şartlar ne olursa olsun mutlaka yerine getirir, getirmezse o gün uyuyamaz... Böylesi dürüst ve mert insanlar çok az... Adana'da Çukuroava İlçe Kaymakamı olarak kendileriyle çok mükemmel düzeylerde çalışmalarımız oldu... Sağ olsunlar hiç bir zaman birbirimizden incinmedik... Sayın Coş'a her zaman ve her ortamda saygılı davrandım... Çünkü kendileri saygıyı ziyadesiyle hak eden biri... Çukurova Kaymakamlığı görevinden Balıkesir Edremit Kaymakamlığına atandım... Adanalılardan, Çukurovalılardan ama özellikle de çok değerli arkadaşım sevgili valim Hüseyin Avni Coş'tan ayrılmak bana zor geldi tabi ki... Fakat, bizim işimiz bu... Bugün Adana'dayız, yarın Edremit'te, öteki günlerde de Türkiye'nin bir başka yerindeyiz... Ben, sayın Coş'u tanımış olmaktan çok mutluyum... Yüce Allah'ım O'na sağlık, sıhhat ve güç versin... Beni arayıp, bana bu fırsatı vermiş olmanızdan dolayı da size ve sizin şahsınızda tüm Günaydın Adana Gazetesi çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederim."Yıldıray ARIKAN (Çukurova Belediye Başkanı )

"Sayın valimiz Hüseyin Avni Coş her yönüyle mükemmel bir şahsiyet... Kendilerini tanımış olmaktan onur duyuyorum... Çukurova ilçemize vermiş olduğu önem ve katkılar inkar edilemez düzeylerde... Sayın Coş ile çalışmak gerçekten büyük bir şans... Mülkiye Baş Müfettişliği'nden gelmiş olması da çok büyük önem taşıyor... Kendilerinin engin bilgileri ve deneyimlerinden faydalanıyoruz... Ülkemizin böylesine deneyimli bürokratlara şiddetle ihtiyacı var... Sayın valimiz Adana'ya geldiği günden itibaren aynı şevkle, aynı heyecanla çalışmalarını sürdürüyor... Halkın arasında olmaktan büyük keyif aldığını söyleyen sayın Coş'un bu anlayışını sevmemek, takdir etmemek mümkün mü? Bu anlayış her yönüyle alkışlanılacak düzeydedir... Örneğin, iftar yemeklerimizde bunca yoğunluğuna rağmen, 'neden beni de çağırmıyorsunuz' diyecek kadar da fedakar davranabiliyor... Adana ve hatta tüm Çukurova Sayın Hüseyin Avni Coş'un özverili çalışmalarından büyük faydalar sağlıyor... Çukurova İlçesi olarak bizler de sayın valimizin engin tecrübelerinden yararlanıyoruz... Yaşam öyküsünü keyifle takip ettim... Dolu dolu, başarılarla geçen bir yaşam... Çukurova Belediye Başkanı olarak sayın valimize şahsım ve halkım adına nice başarılı yıllar diler, saygılar sunarım."Ahmet ZEMBİLCİ (Sarıçam Belediye Başkanı)

"Valimiz Hüseyin Avni Coş’un, millete ve devlete hizmet etmede gösterdiği hassasiyet örnek olmalı... Adana valiliğine atandığı günden beri gösterdiği üstün gayret ve heyecan tüm bürokrasiye örnek oluyor. Kendisi yıllarını bu devlete ve millete hizmet etmede geçirmiş olmasına rağmen halen daha devlet görevine atandığı ilk günkü kadar heyecanlıdır. Bu gayreti ve heyecanı hepimiz için örnektir. Yapmış olduğu çalışmalar, göstermiş olduğu gayretler, bunu yaparken sağladığı üstün disiplinin hepsi millet ve devlet içindir. Bu yolda kendisinin her zaman yanındayız, destekçisiyiz. Bundan önceki valilerimize olan saygımız ve sevgimizi Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş içinde göstermekten geri durmayız. Çünkü Adana için yapılması gereken uyumlu çalışmadır. Adana’ya hizmeti kim getirirse getirsin, kim hizmet ederse etsin bize düşen ona  yardımcı olmaktır. Adana’yı sevmek Adanalı olmak bundan geçiyor. Ben inanıyorum ki Sayın Valimiz de en az bizim kadar Adanalıdır. Çünkü devlet bürokratları görev yaptıkları süre içinde hizmet ettikleri şehrin hemşerisidir. Görevi tamamlanıp gittikten sonrada fahri hemşeri sayılırlar. Biz Sayın Valimizi hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı her zaman takdir ediyoruz. Kendisine göstermiş olduğu gayretlerden ve bize örnek olmasından dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz." Fatih BALIKÇI (Karataş Belediye Başkanı)

" Sayın valimiz Hüseyin Avni Coş Bey'i çok seviyoruz... Her zaman, her durumda yanımızda ve yardımlarımızda olmasından da büyük memnuniyet duyuyoruz... Karataş'a verdiği önem ortada... Kendileriyle böylesi güzel, anlamlı istişareler kurmaktan dolayı da bizler de onur duyuyoruz... Makus talihini yenmenin mücadelesini veren Karataş, sayın valimizin destekleri ile her geçen gün daha güzel günlere doğru adımlar atıyor... Sayın valimizden çok önemli deneyimler ediniyoruz... Halkın içinde olmaktan büyük keyif aldığını her vesile ile söyleyen Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş'un bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Karataş Halkı adına sonsuz teşekkürler eder, saygılarımı sunarım... Adana, Adanalılar ve Çukurovalılar için büyük değer taşıyan valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş'un Adana'da daha uzun yıllar kalmasını istiyoruz... Sayın valimiz, gerçekten Adana, Adanalılar, Çukurova ve Karataşlılar için büyük önemi olan bir şahsiyet.Kazım BARIŞIK (AESOB BAŞKANI) 

“Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş Beyefendiyi, Adana’ya geldiği günden itibaren çalışmalarını takdirle izlediğimiz, görevini bilen, işini iyi yapan, esnaf dostu bir devlet adamı olarak görüyoruz. Kendileriyle, göreve geldikten sonraki tanışmamız sonrası dostluğumuz, insani münasebetler içerisinde sürekli gelişme göstermiştir.  Sayın Valimiz, iyi bir görev adamı olduğu kadar iyi bir insan. Kendisinin bu haliyle de takdirle karşılıyor, beğendiğimi de ifade ediyorum.  Sayın Valimiz, tam anlamıyla devlet terbiyesi almış, makamının gerektirdiği sorumlulukları iyi bilen, başarılı bir devlet adamıdır. Kendisiyle ilgili güzel düşüncelerimizi her fırsatta, her platformda dile getiriyoruz. Sayın Valimize, Adana için bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarının aynı şevk, heyecan içerisinde devam edeceğine inanıyor, ailesiyle birlikte ömür boyu mutluluklar ve başarılar diliyorum. Yolu her daim açık olsun”  
Cafer ESENDEMİR (Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı)

"Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’na ilk seçildiğimiz 2005 yılı Mart ayında TCK’nın basını ilgilendiren olumsuz maddelerini protesto etmek amacıyla Ankara’ya bir yürüyüş düzenlemiştik. 
Merhum genel sekreterimiz ve bugün rahmetle andığımız çok değerli arkadaşımız Mustafa Gümüşdamla, Mali Sekreterimiz Özcan Aladağ ve Yönetim Kurulu üyemiz Halil Akılevi ile yola çıktık.
Niğde’den sonra Aksaray’a ulaştığımızda gazeteci meslektaşlarımız bizi il girişinde karşıladı. Kalabalık halde şehir merkezine kadar yürüdük. 
Yürüyüşümüzle ilgili açıklama yapmak için de Aksaray Valiliği’nin önü seçilmişti.  Yürüyüş nedenlerimizi ve sorunlarımızı anlatırken, bu yasa maddelerinin polislerin ve savcılarında işlerini zorlaştıracağını ifade ediyorduk. Konuşmamızı bitirdikten sonra randevu talebinde bulunduğumuz Vali Hüseyin Avni Coş bizleri hemen kabul etti. Ve öğleden sonra yapılacak ağaç dikme bayramına davet etti.
Valimiz Hüseyin Avni Coş ile ilk tanışmamız Aksaray’da böyle olmuştu ve sıcak bir tanışmadan sonra birlikte ağaç da dikmiştik. Yıllar sonra. Bizim görev süremiz içerisinde Aksaray’da Cahit Kıraç’ta sonra görev yapan Hüseyin Avni Coş da Adana’ya Vali olarak atanmıştı.
Cahit Kıraç, İlhan Atış ile olan işbirliğimizi Vali Hüseyin Avni Coş ile de sürdürüyoruz.
Sayın valimiz, Basınla ilgili önemli günlerimizi de hiç unutmuyor ve o günlerde Cemiyetimizi ziyaret ederek, meslektaşlarımıza gül dağıtıyor ve basınla diyaloga önem verdiğini gösteriyordu. Görev süresince Adana’ya önemli hizmetler sunmasını temenni ettiğimiz Vali Hüseyin Avni Coş’u son yıllarda yardımseverliği ile çok sık görüyoruz. Sayın Valimizden görev süresince basınımıza daha çok destek olmasını, özellikle çalışma şartlarında daha fazla kolaylık sağlanmasını da bekliyoruz."Aytekin UÇAR ( Günaydın Gazetesi İmtiyaz Sahibi )

"Sayın valimiz Hüseyin Avni Coş, Adana'ya geldiği günden itibaren ortaya koyduğu olağanüstü  performans, insanlara olan sıcakkanlı yaklaşımları her yönüyle takdir edilecek düzeydedir... Dakikayı bile önemsiyor ve o dakikaya anlamlı şeyler katmak istiyor... Bu anlayış çok önemlidir, özeldir... Bizler kendilerinden çok önemli şeyler öğrendik... Böylesi değerli bürokratlar güzel ülkemiz için olmazsa olmaz önem taşır... Sayın valimizin ortaya koymuş olduğu performans alkışlanacak düzeydedir... Adana'nın hemen her noktasına yetişiyor... Adanalıları  acı- tatlı günlerinde yalnız bırakmıyor... Sayın valimiz Dağlıoğlu'nda var, Kiremithane'de var, Yavuzlar'da var, Meydan'da var, Hürriyet'te var, Gülbahçesi'nde var... Karşıyaka, Dumlupınar, Onur,Yenibey,  Mirzaçelebi, Narlıca, Uçak, Sepici, Anadolu, 19 Mayıs, Gülbağlar, Yeşilevler ve bir çok mahalleye gidiyor... Sayın Hüseyin Avni Coş valimizin kimseyi kimseden ayrıt etmeden, herkese eşit mesafede olması takdir edilecek, alkışlanacak  davranıştır... Kendilerini tanımış olmak onur ve gurur duyuyorum... İnşallah Adana'mızda daha uzun yıllar kalır ve bu bereketli topraklar sayın Coş'un da katkılarıyla hak ettiği noktalara gelir... Sayın valimizin yaşam hikayesi büyük bir ilgiyle okundu... Bu yaşam öyküsünün kendi gazetemde yayınlanmış olmasından da ayrıca mutluluk duyuyorum... Herkes gibi ben de sayın valimizin yaşamını merakla okudum... Haklının yanında, haksızın karşısında olan Sayın Hüseyin Avni Coş, Adana ve Adanalılar için büyük bir kazançtır... Kendilerini onursal hemşerimiz olarak görüyor, bundan da onur duyuyorum."
Savaş ÇOKDUYĞULU ( 5 Ocak Gazetesi İmtiyaz Sahibi )
"Valilerin yaşam öyküleri " dendiği  zaman, aklıma tereddütsüz Süleyman Canbolat gelir... Adana'ya gelen hemen hemen tüm valilerimizin yaşam hikayelerini kaleme aldı Canbolat... Sayın Coş, yaşamı yazılan 16. vali olmalı... Öyle hatırlıyorum... Bu, Adana Basını için çok önemlidir... 
Canbolat, bir çok valimizin yaşamlarını benim gazetemde  yazdı... Bunun için mutluyum ve şu anda da Canbolat klasiği izliyoruz... Valiler kolay kolay yaşam öykülerini anlatmazlar... Sonuçta bu iş güven meselesi... 
Adana Valimiz Hüseyin Avni Coş hakkındaki görüşlerime gelince... Sayın Coş'u anlatmak gerçekten zor... Onunla yaşamak gerekir... Her dakikası Adana... Her dakikası Adanalı... Sanırım bu özelliğini her gittiği ilde yaşama geçiriyor... Kendilerini tanımaktan, kendilerine yakın olmaktan gurur ve onur duyuyorum... Sayın Coş'un Adana'da bugüne dek yaptıkları ortada... Bu güzel memleketimize çok önemli hizmetler kazandırmış, ufkumuzun daha da büyümesine önemli katkılar sunmuştur... Sayın Coş, mevzuatı çok iyi bilen, çok becerikli, çalışkan bir bürokrat... 'Mesleği valilik.' Dostuna dosttur... Adana tabiriyle, 'yiğit ve delikanlı bir adam.' O'na asla yalan söylemeyeceksiniz... Sayın Coş'un insanlık yönü de çok başka ve çok farklı... Onunla yaşayanlar bunu iyi bilir... Eleştirilere açıktır, eleştirilerden kendine ders çıkarır... Hiç gocunmaz... Halkın arasında olmayı önemseyen, halkın arasında olmaktan büyük keyif duyan, mağdurların mağduriyetine çözümler bulan sayın valimizin daha uzun yıllar Adana'mızda kalmasını diliyorum... Türkiye'nin, böylesi değerli  ve deneyimli bürokratlara şiddetle ihtiyacı var... Sayın valimiz Hüseyin Avni Coş'a sağlıklı günler diliyor, saygılarımı sunuyor, "iyi ki varsınız" diyorum.Engin Kamber (Çukurova Press Gazetesi)

"Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş'un Adana için çok büyük bir şans olduğunu düşünüyorum... İnsana vermiş olduğu değer, herkese her kesime eşit yaklaşımları takdire şayan bir davranıştır... Biz Çukurova Press Gazetesi olarak sayın valimizin yanındayız, destekçisiyiz... Sayın Coş'un Adana'ya, Adanalılara ve hatta Çukurova'ya bakışı her yönüyle alkışlanacak değerdedir... Günaydın Adana Gazetesi'nin, Hüseyin Avni Coş'un yaşamını haftalar boyu sütunlarına taşıması bizlere sayın valimizi daha da yakından tanıma fırsatı vermiştir... Bu yüzden Günaydın Adana Gazetesi'ni kutlamak isterim... Tekrar ediyorum, sayın Coş, Adana için çok büyük bir şans... İnşallah Adana'da daha uzun yıllar kalır ve bizler kendilerinin engin deneyimlerinden faydalanma şansı buluruz."
Av. Mehmet SAĞLAM  (AK Parti eski İl Başkanı )

" Sayın Hüseyin Avni Coş Valimizin Adana ve Adanalılar için büyük kazanç olduğunu söylemek isterim... Engin deneyimleri, bilgisi, birikimi Adana gibi bir kenti yönetiyor olması  bizler adına şanstır... Adana lobisi olarak belli başlı eksiklerimizi sayın valimiz ile dolduruyoruz... Sayın Coş'un bu noktada göstermiş olduğu gayretleri takdirle karşılıyorum... Sayın valimiz Hüseyin Avni Coş'u sizin yazı dizisi ile daha da yakından tanıma fırsatı bulduk... Ve bu yazı dizisini ilgiyle okuduk... Sayın Coş, tam bir Anadolu insanı... Sıradan insanların derdini çok iyi tahlil ediyor, onların sıkıntılarıyla birebir uğraşıyor ve  çözüm buluyor...  Anadolu insanının Adana'ya vali olmasını çok önemsiyorum... Kimsesizlerin kimsesi olmaktan büyük keyif alan sayın valimizin bürokratik engellere takılmadan sorunları çözüyor olması da takdirle karşılanacak davranıştır bence... Sayın valimiz Hüseyin Avni Coş'u sorunları anında çözen bir kişilik olarak görüyor, bu erdemli davranışını saygı ile karşıladığımı belirtmek istiyorum...  Devletin cemal yüzünü Hüseyin Avni Coş ile görmeye başladık... Sayın valimin Adana'da daha uzun yıllar kalmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum."

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  GAZETE MANŞETLERİ

  HAVA DURUMU

  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  NAMAZ VAKİTLERİ

  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  SAYFALAR

  E-GAZETE

  SENDE YAZ

  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  ARŞİV