Bugun...


AK Parti Seyhan’da yürütme kurulu üyeleri belirlendi

facebook-paylas
Tarih: 14-03-2018 16:17
AK Parti Seyhan’da yürütme kurulu üyeleri belirlendi
+ -

ADANA(GÜNAYDIN)- AK Parti Seyhan İlçe Teşkilatında yapılan olağan kongrenin ardından İlçe Başkanı Ahmet Akan, yürütme kurulu üyelerini belirledi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, kongrelerinin hemen ardından 2019'da gerçekleşecek olan tarihi seçimler için hazırlıklara başladıklarını belirtti. İlçe yürütme kurulunu belirlendikten sonra çalışmalara hız verdiklerini belirten Başkan Akan şunları söyledi:

"Önümüzde çok önemli 3 seçim var. İnşallah partimize ve teşkilatlarımıza yakışır şekilde şehrimizin her noktasında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamacasına çalışmalarımızı yürütecek, halkımızla her zaman iç içe olacağız. Partimizin ülkemizin önüne koyduğu büyük hedefler yolunda üzerimize düşeni hep birlikte yapacağız.  Yeni yönetim ve yürütme kurullarımızın Seyhan’ımıza ve partimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Yürütme Kurulu’na kimler seçildi?

Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Osman Aydoğan

Teşkilat Başkanı Ercan Aslanel

Seçim İşleri Başkanı Yusuf Kırca

Tanıtım ve Medya Başkanı Elif Taşçı

Sosyal Politikalar Başkanı Ali Aka

Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Yalçın

Ekonomik İşler Başkanı Sezgin Cömert

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Niyazi Yüksel

Mali ve İdari İşler Başkanı İhsan Ekici

İlçe Sekreteri Lütfiye Savaşçı

 

 


YORUMLAR

mahsun ÖZTEP
06-04-2018 16:39:00
YUSUF KIRCA ileride BÜROKRAT olacak kapasiteye ve beceriye sahip ..en önemli özelliği DÜRÜST ,MERHAMETLİ ve İNSANCIL olması ..BU ÜÇ ÖZELLİK zaten insan olmaya yeter ..MÜTEVAZİ BİR KİŞİLĞE SAHİP ..sn. YUSUF KIRCAYI ak partili olmadığım halde ..ÖZTEP AİLESİ ve SÜLALESİ olarak CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ ...saygı ve hürmetlerimle ...

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI