25 Ekim 2014 Cumartesi
Kansere yenik düşen polis memuruna son görev

Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

ADANA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ 2013 YILI AKARYAKIT ALIMI İŞİ

07 Aralık 2012 Cuma 07:30
Bu haber 400 kez okundu
Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
 ADANA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ 2013 YILI AKARYAKIT ALIMI İŞİ

Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 2013 Yılı Akaryakıt Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt Numarası

:

2012/185056

 

1-İdarenin

a) Adresi

:

Güzelyalı Mahallesi 81021 Sokak No: 4 01170 Çukurova/ADANA

b) Telefon ve faks numarası

:

3222350717 - 3222350656

c) Elektronik Posta Adresi

:

adana@csb.gov.tr

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa)

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu malın

a) Niteliği, türü ve miktarı

:

İhalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

b) Teslim yerleri

:

Müdürlüğümüz hizmet araçlarına yüklenicinin Adana İline bağlı Çukurova, Seyhan, Yüregir İlçe sınırları içerisinde kendisine ait olan akaryakıt istasyonundan veya kira sözleşmesi olan bayisinden talep fişi karşılığında ihtiyaca göre peyder pey pompa teslimi şeklinde alınacaktır.

c) Teslim tarihi

:

01.01.2013 Tarihinden itibaren teslim işlemlerine başlanacak olup, 31.12.2013 tarihine kadar idarenin talebi doğrultusunda talep edilen miktar kadar müdürlüğümüz hizmet araçlarına yüklenicinin Adana İline bağlı Çukurova,Seyhan,Yüregir İlçe sınırları içerisinde kendisine ait olan akaryakıt istasyonundan veya kira sözleşmesi olan bayisinden talep fişi karşılığında ihtiyaca göre peyder pey pompa teslimi şeklinde alınacaktır.


3- İhalenin

a) Yapılacağı yer

:

Güzelyalı Mahallesi 81021 Sokak No:4 Çukurova /ADANA

b) Tarihi ve saati

:

18.12.2012 - 14:00


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:
4.1.1. Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası ya da ilgili Esnaf ve Sanatkarlar Odası belgesi;
4.1.1.1. Gerçek kişi olması halinde, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, ilgisine göre Ticaret ve/veya Sanayi Odasına ya da ilgili Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge,
4.1.1.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgeler:

-İstekli bir Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşu ise; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan alınan, geçerlilik süresini yitirmemiş, teklif sahibinin "Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşu" olduğunu tesvik eden belgenin aslı veya noter tasdikli suretini veya,

-İstekli bir Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşunun Bayisi ise; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan alınan Lisans Belgesi (istasyonlu) ile bayisi bulunduğu Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Kuruluşundan alınan, geçerlilik süresini yitirmemiş teklif sahibinin mezkur dağıtım kuruluşu olduğuna dair belgenin aslı veya noter tasdikli suretini verecektir.


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;
4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6.İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 50 TRY (Türk Lirası)karşılığı Adana Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğüne İhale Doküman Bedelinin Yatırılmasına Müteakip Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü İhale Takip Odasından Satın alınabilir adresinden satın alınabilir.
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü İhale Odasıadresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez. (BASIN ADANA 4445)

Anahtar Kelimeler: ADANA, ÇEVRE, VE, ŞEHİRCİLİK, İL

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  GAZETE MANŞETLERİ

  HAVA DURUMU

  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  NAMAZ VAKİTLERİ

  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  SAYFALAR

  E-GAZETE

  SENDE YAZ

  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  ARŞİV