Bugun...


Örnek, başarılı, sevilen yönetici Dr. Halil Nacar

facebook-paylas
Tarih: 08-02-2016 17:40
Örnek, başarılı, sevilen yönetici Dr. Halil Nacar
+ -

ADANA(GÜNAYDIN)- Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi yöneticisi Dr. Halil Nacar ciddi ve planlı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Çeşitli hastanelerde görev yaptığı süre içerisinde önemli başarılar ve kazanımlar elde eden tecrübeli yöneticinin Adana’da bulunması kent için önemli bir şans olarak değerlendiriliyor.

Nacar, göreve başladığı günden bugüne kadar sempatik tavırları, sıcakkanlı ve samimi davranışlarıyla herkesin sevgisini kazandı..

2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Dörtyol Devlet Hastanesi  acil servis hekimi olarak göreve başlamasının ardından, Dörtyol Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi Sorumlu Hekimliği, 2012  yılında Adana Numune Hastanesi Anestezi Kliniği ve Ameliyathane Sorumluluğu görevinde bulunan Dr. Halil Nacar, 2013 yılından itibaren  Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi yöneticiliğini yapıyor.

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi Yöneticisi Dr. Halil Nacar görevde olduğu süre içerisinde başarılı çalışmalarının yanında makamına  gelen herkese gösterdiği sonsuz  ilgi ve gariban dostu olarak tanınıyor..

Nezaketli üslubuyla, gülen yüzüyle genç yürekli yönetici Dr. Halil Nacar başta personelleri olmak üzere gelen tüm misafirlerine tebessüm etmesi herkesi mutlu etmekte.

Yapımı devam eden 200 yataklı ek bina ile ilgili süreçteki gayretlerinin yanında hastaneyi kalkındırma ve geliştirme yolunda çalışmaları ile dikkat çekerken, makamının ve telefonlarının daima açık olması da takdir ediliyor.

Aşkım Tüfekçi Hastanesi'ndeki dinamik ve işinin ehli yönetici hastalar tarafından diğer hastanelere de örnek gösteriliyor.

 


YORUMLAR
2 Yorum

yasemin şamat
14-11-2017 20:56:00
Hocam benim iki buçuk yaşında bir oğlum var sürekli boğaz enfeksiyonundan dolayı kbb Dr Pakize hanıma getiriyordum bize bir gün ameliyat günü verdi bademcik ve geniz eti alınacak diye ameliyat günü 29.09.2017 tarihinde gittiğimizde oğlum öksürüyordu ve öksürüğe çok dikkatimi çekti ve çok kilo kaybının olduğnu da durumu doktora izah ettim ameliyat günü ameliyat iptal oldu bizi Çocuk doktoruna yönlendirdi yine aynı hastanede Çocuk doktoruna götürdüm İbrahim Abay çocuk doktoru muayene etti daha önce film çektiniz mi daha önce bize söyledi Ben de hayır hocam daha önce biz film çekmedik Doktor bizden film falan istemedin Tamam ben sizden bir film isteyelim bu çocuğun ciğerlerini bir dinleyelim daha sonra bizi filme gönderdi filmi çeken asistan �ocuğunuz para yutmuş bunu biliyormuydunuz derdi Hayır dedim filmi 3 defa çekti Asistan Hani belki filmle alakalı bir şey olur diye aynı şekilde filmden çıktı bizi yönlendiren doktora gönderdi çocuk doktoru İbrahim abay'a gittiğimde hocam filmi çeken Asistan çocuğumun boğazında birşey olduğunu söyledi ve koşarak doktorun yanına gittik çocuk doktoru Oğlumu gördüğümde görünüş olarak çocuğunuzda Bir şey yok Üşütmüş boğaz enfeksyondan kaynaklanan öksürük film'deki görüntü benim hala aklımdaydı Pakize Hanım dan tekrar randevu aldım çekilen film İçime sinmedi Aklımda soru işareti kaldı Pakize hanıma gittiğimde hocam Biz bir film çektik çektiğimiz filmi bir bakar mısınız hocam dedim Pakize Hanım filme baktığında Pakize Hanım Çocuk Doktoru İbrahim Abay'ın aynısını bize söyledi Korkulacak bir şey yok bu film alakalı olan bir leke olduğunu söyledi Eğer istiyorsanız bir çocuk cerrahisi ne götürebilirsiniz dedi Bizi sevk etmedi zaten bir doktorumuz var randevu alıp götürdük hocam benim oğlum ölümden döndü O filmde görülen 50 kuruş Bir paraymış bir operasyonla para alındı boğazından benim oğlum 3 gün burnundan hortumla beslendi o para boğazından çıkana kadar neler yaşadı benim oğlum operasyondan sonra riski çok yüksek olduğunu söyledi Doktor benim oğlum ölebilirdi de hamdolsun Rabbimden Oğlumu bana bağışladı iki doktorun ihmal sizliğinden ölebilirdi bu iki doktor için soruşturma açıldı zaten elinizi vicdanınıza koyun sizde Gereken neyse yapmanızı rica ediyorum Allah rızası için Unutmadan söyleyeyim hocam Pakize Hanım Sağlık Bakanlığı'na biz para olduğunu söyledik Biz hastayı sevk ettik sevk ettiğine dair hiçbir şey yok Çünkü bizi sevk etmedi herkes elini vicdanına katsın yalan söylemesinler yaptığı mesleğin hakkını versinler
Pinar sayar
20-07-2016 19:08:00
Hocam benim babam f blok göğüs katinda tedavisi suren bir hasta bizimle ilgilenen doktorumuz cok ama cok tesekkur ederiz öncelikle hastalarina deger veriyor hasta yakinlarina saygi duyup sorulan sorulara cvp veriyor ben ömrümde devlet hastanesinde boyle mükemmel bir doktor gormedim ve katta yatan hastalar ona duaci bende tabiki bize gore adviye ozer bir melek lutfen sizden ricam böyle degerli hekimlerimze deger verelim.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI