Bugun...


Projenin yolları taştan

facebook-paylas
Tarih: 19-01-2018 08:37
Projenin yolları taştan
+ -

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA (GÜNAYDIN) – Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Adana Şubesi, etki yaratan projelerine bir yenisini daha ekledi.

22 yıldır çeşitli sektör ve kuruluşlara lider yetiştiren, 2018 yılına da “Birlikte Yap” mottosuyla giren ve bu amaç doğrultusunda da ses getirecek bir giriş yapmayı planlayan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Adana Şubesi, ADASO Toplantı Salonunda "Projenin Yolları Taştan" eğitimini gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada, “Projenin Yolları Taştan eğitimi ile JCI 2015 Dünya Başkanımız ve Girişim Hareketi’nin sahibi İsmail Haznedar’ın liderliğinde Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini (Global Hedefler), projenin ne demek olduğunu, etkili projenin püf noktalarını, proje yönetim adımlarını ve JCI'daki örnek projelerin neler olduğunu öğrendik. Üye ve takipçilerimizle birlikte takım çalışması yaparak proje oluşturma aktivitesi gerçekleştirdik. Ortaya çıkan proje fikirlerini hayata geçirip 2018 yılında da sürdürülebilir etki yaratmaya devam edeceğiz” denildi.


YORUMLAR

Adanus Çiçekçilik
19-01-2018 17:08:00
Yeni projelerde görüşmek üzere....rnwww.adanacicek01.com

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI