Bugun...


Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın izinden gidiyor

facebook-paylas
Tarih: 09-10-2018 09:04
Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın izinden gidiyor
+ -

MESUT ÖZDEMİR

 

ADANA (GÜNAYDIN) – Halk arasında adı Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın programlarını takip ederek, onların izinden gidiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşinin bulundukları her ortama güç veren ve destek sağlayan Milletvekili Jülide Sarıeroğlu bu davranışlarıyla dikkat çekiyor.

Paylaşımlarında, “27. İstişare ve değerlendirme toplantımızı liderimiz, cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kapanış konuşmaları ile tamamladık. Birlik ve beraberlik içerisinde; tevazu, samimiyet ve gayret ile” diyen Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, takipçilerinden de büyük takdir gördü.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın programına katılan Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, “Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin teşrifleriyle, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın ve Ankara Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ev sahipliğinde düzenlenen “Yaşlı Refahı İçin Yaşlı Hakları” konferansına katıldık.” diye duygularını takipçileriyle paylaştı.

 


YORUMLAR

son osmanlı
10-10-2018 08:37:00
adanayı kaybetdiğimizin resmi olur adaylığı rnrnbiz gercek adanalı hizmet ehli insan görmek istiyoz ordan burdan adanaya tek hizmeti olmayan insanları istemiyooz

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI