Bugun...


‘Sektörde bizim için her zaman müşteri memnuniyeti önemli’
Bozdağ Pen’in sahibi Lütfi Bozdağ, kapı, pencere ve cam balkonda öncü firma olduklarını belirterek, 16 yıllık deneyimi hizmetleriyle gösterdiklerini söyledi.

facebook-paylas
Tarih: 07-04-2017 08:03
‘Sektörde bizim için her zaman  müşteri memnuniyeti önemli’
+ -

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA (GÜNAYDIN) – 16 yıllık deneyimi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan Bozdağ Pen’in sahibi Lütfi Bozdağ, faaliyetlerine Pen aksesuar ile başladıklarını belirterek, daha sonra kendini yenileyerek, 2009 yılında PVC pencere ve kapı sistemleri sektörüne geçiş yaptıklarını söyledi.

Lütfi Bozdağ, “Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politikamız olmuştur. Bu anlayış ile yolumuza devam ediyoruz. Şimdi ise Naturel Pen’in Akdeniz Bölge Distribütörlüğünü yürütüyoruz.” diye konuştu.

EN KISA SÜREDE ÜRÜN TESLİMİ

Bozdağ, “İlk zamanlardaki gibi Bozdağ Pen Firmamız bu özellikleri ile kaliteli ürün ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirlemiştir. Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız ile siparişleri en kısa sürede teslim etmektir. Bayisi olduğumuz Naturel Pen sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacı ile PVC sektörünün öncü ve en eski firmalarından birisi olan Naturel Pen , 7 gün 24 saat, vardiyalar halinde üretim yapılmakta olup, AR-GE faaliyetlerine son derece önem verilmektedir.” şeklinde konuştu.

 

UZMAN KADROMUZ VAR

Bozdağ Pen olarak katlanır cam, sürme cam balkon ve cam ürünlerini de portföye dahil ettiklerini belirten Bozdağ, “İşinde uzman cam, montaj ekibimiz, montajda gelişmiş teçhizat, alet ve teknikleri kullanıyor. Firmamız, deneyimli ve profesyonel ekibiyle muhtemel hataları asgariye indirmekte, yaptığı montajlardan sonra müşterilerinin memnuniyetini ölçmekte, daha sonra gelen servis taleplerini ise olabildiğince hızlı karşılamaktadır. Cam balkon ekibiyle sürekli toplantılar yapılarak varsa eksiklikler giderilmekte, işi daha iyi yapmanın yolları araştırılmaktadır. Bizler Bozdağ Pen Cam Balkon firması olarak yeni kazandığımız müşterilerimizin kaynağı eski müşterilerimizin tavsiyesidir. Bu da bizim ürün ve hizmet kalitesinin en büyük kanıtıdır.” dedi

EN GENİŞ BAYİİ AĞI

Bozdağ, “Bölge distribütörlüğünü yaptığımız Natürel Pen ise,  hayatın her alanında güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam PVC konusunda birçok ilke imza atarak sektörün en geniş bayi ağına sahip firmalarından biridir. Naturel Pen üretimdeki mükemmeliyetçiliğinin özeti kaliteli profilleri üreterek bunu tüketicinin olduğu her yere yaygın bir bayi ağı ile ulaştırarak tüketici memnuniyetini sağlamaktadır. “ ifadesini kullandı. 

 






YORUMLAR

Ali
09-04-2017 18:23:00
Tebrikler adananin en profosyonel sirketisiniz yaptiginiz islerde hic bir sorun yasamadik.. Yolunuz acik olsun..

YORUM YAZ



FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI