Bugun...


Selim Gök, “aday ol” isteğine duyarsız kalmadı
Adana Elektrik Teknisyenleri Odası başkan adayı Selim Gök, arkadaşımız Haydar Şengül’e yapacağı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu

facebook-paylas
Tarih: 25-09-2017 08:18
 Selim Gök, “aday ol” isteğine duyarsız kalmadı
+ -

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA (GÜNAYDIN) – Adana’da uzun yıllar esnaflık yapan Mehmet Selim Gök, Adana Elektrik Teknisyenleri Odası’na başkan adayı olduğunu açıkladı. Odanın sorunlarını bildiğini ve bunlarla ilgili geniş kapsamlı bir liste hazırladığını belirten Gök, Odanın sıkıntılarını çözmek için diğer odalara da örnek olmak için yeni projeler hayata geçirebilmek için aday olduğunu,  bunun için 3 yıldır çalıştığını söyledi.

Artık bazı şeylerin değişmesi gerektiğini söyleyen Gök, “Üyelerimize hizmet edilmesi onların önünün açılması, iş olanaklarının sağlanması yönündeki düşüncülerimle elimi taşın altına koymam gerektiği için bende varım dedim.” diye konuştu

İLK İŞİM SORUNLARI ÇÖZMEK OLACAK

Üyelerin talepleri ile aday olduğunu söyleyen Mehmet Selim Gök , “Yine birçok projemiz olacak. Bu projeleri esnaf ziyaretlerinde dile getiriyorum. Üyelerimize daha iyi hizmet vereceğime inanıyorum. Uzun zamandır üyelerimizin aday olmam yönünde talepleri vardı.  Sürekli dile getiriyorlardı. Ben onları ziyaretlerimde sıkıntılarını dinliyordum, çözüm yolu arıyorum.  Başkan olur olmaz da ilk işim sorunları çözmek olacak.” şeklinde konuştu.

ÜYELERİMİZE HİÇBİR HİZMET SUNULMADI

Üyelere hizmet sunulmadığını vurgulayan Gök, “Bugüne kadar üyelerimize hiçbir hizmet sunulmadı. Elaman sıkıntısı içinde mesleki okullar ve İş-Kur ile birlikte elamanlara eğitim desteği vereceğiz. ATO’da Lokal kurup ayda ya da iki ayda bir odamıza kayıtlı bobinajcı, klimacılar ve elektrik tesisatçılarımızla bir araya gelip üyelerimizle görüş alışverişinde bulunacağız.” ifadelerini kullandı.

ANKARA’YA GİDECEĞİM

Sorunların çözümüne odaklanacaklarını dile getiren başkan adayı Selim Gök, “Ankara’da BİMER ve EnerjiSa ile sorunlarımızla ilgili görüşmeler gerçekleştireceğiz. Çözüm noktasında bir yol bulacağız. Mevcut yönetim bu konulara değinmemiş hiç bir girişimi olmamış…  Amacımız eski ya da mevcut yönetimlerin ne yaptığı olmayacak. Kanalizasyon, PTT, Telekom alt yapıları mevcut…  Geçicide olsa aboneliklerin verilmesi için bakanımızla ve Enerji Sa yetkilileriyle görüşeceğiz.  Alt yapıyla ilgili hiçbir sorun olmadığı için verilecek olan geçici abonelikler sorun olmayacak.” diye konuştu.

AİDATLARINI İSTEYEREK VERECEKLER

Yönetime geldiklerinde hiçbir üyesinin aidat borcu yüzünden icraya vermeyeceklerini bildiren Gök, “Aidat borcu yüzünden kimseyi icraya vermeyeceğiz aksine iş önünü açacağız. Kazanç elde ettikleri zaman kendileri aidatlarını isteyerek verecekler. Bizler dürüst hizmet anlayışıyla yönetimimizi oluşturduk.  Odamızı hak ettiği yere taşıdıktan sonraki işimiz odamız yönetimi için gençlerinin önünü açmak olacaktır.” dedi.


YORUMLAR

Adım Adım Mehmet
25-09-2017 15:18:00
Yorum yapmamak kendimi zor tuttum. Başkan adayı olacağını açıklayan bu arkadaş kim? Daha önce bu odanın yönetiminde uzun yıllar görev yapmış birisi. Görev yaptığı süre içerisinde odaya ve üyelere nasıl katkı yapmış. Hiç bir fayda sağlayamamış 4. ağır ceza mahkemesinde zimmet suçundan yargılanmış ve hala yargılanmakta olan birisi. Yani şimdi ortaya çıkmış ben başkan adayıyım diyor. Seçimler demokrasinin gereğidir. Hak eden seçilir. Bu takdir üyelerin. Şimdiki mevcut yönetimi hiç tanımam ancak yaptıkları takdire şayan çalışmalar göz önünde. Bunun böyle bilinmesinde fayda var Mevcut yönetime başarılar diliyorum büyük bir mücadele sonucunda şuan hak ettikleri yerdeler..

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI