16 yaşındaki çocuk dehşet saçtı

16 yaşındaki bir çocuk tartıştığı kişiye kurşun yağdırdı.

16 yaşındaki çocuk dehşet saçtı

16 yaşındaki bir çocuk tartıştığı kişiye kurşun yağdırdı.

16 yaşındaki çocuk dehşet saçtı
13 Şubat 2018 - 11:26

 

31 yaşında olduğu öğrenilen Ünal Atalayın ile kimliği belirsiz bir kişi arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüdü ve iddiaya göre kimliği belirsiz şahıs evine giderek tabanca aldı, servis minibüsü içerisinde oturan Ünal Atalayın'a kurşun yağdırdı.

Kurşunlar olayda Atalayın sırtına isabet etti. Mahalle sakinleri silah sesini duyup durumu 112 sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Yaralı Atalayın, sağlık ekipleri tarafından Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.  Burada tedavi altına alınan Atalayın, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Cumhuriyet savcısı olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında, polis ekipleri bir görgü tanığının ifadesine başvurdu. Görgü tanığının verdiği ifadeden yola çıkan polis ekipleri, Atalayın'nı vuran 16 yaşındaki K.K. isimli şahsın olduğunu tespit etti. K.K. isimli şahıs polis tarafından evinde saklandığı sırada yakaladı. Suç aleti ile gözaltına alınan K.K. sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Olayın İzmir Kadriye Mahallesi’nde yaşandığı öğrenildi.