‘2021 yılında hedeflerimizi daha da yükselteceğiz’

Adana Orman İşletme Müdürlüğü’nde yol haritası belirlendi.

‘2021 yılında hedeflerimizi daha da yükselteceğiz’

Adana Orman İşletme Müdürlüğü’nde yol haritası belirlendi.

‘2021 yılında hedeflerimizi daha da yükselteceğiz’
19 Ocak 2021 - 11:20

Kudret BAKTARHAN
             
ADANA(GÜNAYDIN)

​Adana Orman İşletme Müdürlüğü’nde 2020 yılı Ormancılık faaliyetleri ve gerçekleşmelerinin değerlendirilmesi yapılarak 2021 yılı programı doğrultusunda başlanan çalışmalar ve izlenilecek yol haritası belirlendi.
 
Adana Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Ceyhan Orman İşletme Şefliği toplantı salonunda Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya, Bölge Müdür Yardımcıları Tuncay Can ve Köksal Kaya ile İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mustafa Akyol, Adana Orman İşletme Müdürü Mesut Serter, Müdür Yardımcıları Şükrü Mirik, Adem Sarıbıyık ile işletme şefleri ve teknik personel katıldı.
İşletme Müdürü Mesut Serter tarafından yapılan genel bilgilendirmenin ardından şeflik bazında hazırlanan yıllık programları ve izlenecek yol haritası sunu eşliğinde anlatıldı.  Tüm katılımcılara tek tek söz verilerek 2020 yılı gerçekleşmeleri, yeni dönemde yapılacaklar ile sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini belirttiler.
Toplantının sonunda Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz tarafından 2020 yılında belirlenen hedeflere ulaşılması nedeniyle başarı gösteren Sarıçam İşletme Şefi Atilla Besni’ye teşekkür belgesi verildi.
Bölge Müdürü Yılmaz, “2020 yılında yaşanan zorluklara rağmen tüm programların üstünde gerçekleşmeler sağladık. 2021 yılında hedeflerimizi daha da yükselterek, çalışmalarımızın çok daha başarılı ve hedeflerin üzerinde gerçekleşmesi için tüm personelin elinden gelen gayreti göstereceğine inanıyorum. Başarılı çalışmalarından dolayı İşletme müdürü ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum