6 metrelik demir kapı küçük çocuğun üzerine devrildi

6 metrelik demir kapı küçük çocuğun üzerine devrildi

6 metrelik demir kapı küçük çocuğun üzerine devrildi
01 Mayıs 2019 - 12:36

9 yaşlarındaki çocuklar apartmanın ön trafında bulunan 6 metre uzunluğundaki kapının etrafında oynamaya başladı. Bu sırada Hüseyin Kaynar isimli küçük çocuğun üzerine bir anda demir kapı devrildi. Sesi duyan vatandaşlar hemen olay yerine koştu.
Çevredeki bir iş yerinden dışarı çıkan Ali Coşkun demir kapıyı çocuğun üzerinden kaldırdı. Olay sağlık ekiplerine bildirildi. Hastaneye kaldırılan yaralı çocuğun vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu tespit edildi.
Baba Emin Kaynar kapının daha önce de başka bir çocuğun üzerine devrildiğini iddia ederek;  “Oğlumun anlattığına göre, arkadaşlarıyla birlikte kapının önünde oynarken kapı üzerine düşmüş ve kaçamamış. Ben o sırada iş yerindeydim ve acilen hastaneye gittim. Doktorlar ilgilendi ve durumunun ciddi olduğunu söylediler. Çok şükür korktuğumuz başımıza gelmedi ve iç kanama olmadı hayati tehlikeyi atlattı. Şuan için 5-6 kaburgası kırık. Bu kapı, tam tarihini hatırlamıyorum ama başka bir çocuğun üzerine daha düştü. İkincisi de benim çocuğum. Daha kaç çocuğun üzerine bu kapı düşecek ve tedbir alınacak merak ediyorum. Ben gereken yasal işlemi de başlattım” diye konuştu.
(Kahramanmaraş)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum