Adana'da beyaz et tüketimi artıyor

Adana’da beyaz et tüketiminin fazla olmasından dolayı yoğun ilgi gördüklerini belirten Mesut Aykut, bu ilgiye layık olabilmek için sağlıklı hizmet sunduklarını dile getirdi.

Adana'da beyaz et tüketimi artıyor

Adana’da beyaz et tüketiminin fazla olmasından dolayı yoğun ilgi gördüklerini belirten Mesut Aykut, bu ilgiye layık olabilmek için sağlıklı hizmet sunduklarını dile getirdi.

 Adana'da beyaz et tüketimi artıyor
28 Kasım 2018 - 08:32

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN)–
Adana’da beyaz et tüketimi her geçen gün artıyor. Bu artış halk sağlığına önem veren işletmelerin de sorumluluğunu artırıyor. İş kadını Esra Aykut tarafından kurulan MES–TAV Tavukçuluk işletmeciliğinin yetkili Mesut Aykut, uygun fiyat politikası ile uzun yıllar hizmet verdiklerini belirterek, “Ürünlerimizi, sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun şekilde sunup satışını sağlıyoruz.” dedi
 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ
 

Adana’da beyaz et tüketiminin her geçen gün arttığını, bundan dolayı da yoğun ilgi gördüklerini belirten Mesut Aykut, bu ilgiye layık olabilmek için sağlıklı hizmet sunduklarını dile getirdi.
Müşteri memnuniyeti için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini anlatan Aykut, “Beyaz ette fiyatın uygun olması vatandaşları bu tarafa yöneltiyor. Bizler de güvenilir bir marka olan Banvit ürünlerini gönül rahatlığı ile satıyoruz.” diye konuştu
 
TAVUĞUN BESİN DEĞERİ YÜKSEK
 
İşletmede ürünlerin kesimi ve paketlenmesine kadar geçen süreçte sağlıklı bir hizmet sunduklarını ifade eden Mesut Aykut, “MES–TAV olarak hijyen ve kaliteye önem veren anlayışla işimizi yapmaktayız. Vatandaşın beyaz ete yönelmesinin en önemli etkeni besin değeri yüksek ve temel vitaminlerle zengin olmasıdır. Aynı zamanda tavuk eti bizleri birçok hastalıktan koruyor. Tavuk etinin Lezzeti tartışılmaz. Tavuk etinin faydalarını öğrendiğiniz de daha da çok seveceğinize eminiz” şeklinde konuştu
 
ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI
 
Çalışmalarında önce insan sağlığına dikkat ettiklerini vurgulayan Mesut Aykut, tavuk etinin faydalarını şöyle sıraladı: “Kalsiyum ve fosfor bakımından zengin oluşuyla kemikleri güçlendirmeye yardımcı olur. Çinko bakımından zengin, B6 vitamini içerir. Bu sayede kalp krizi riskini azalttığı bilinen en önemli etkilerdir.”
Aykut şöyle devam etti: “Bizim için önce insan sağlığı önemli. İlkemiz budur. İnsana değer veren, hizmet ve ürün kalitesini benimseyen MES–TAV, Banvit kuruluşuyla çalışarak, kalitesini göstermektedir. Bu sektörde kendini ispat etmiş kaliten ödün vermeyen kaliteli ve hijyenik tesislerde üretimi yapılan Banvit ürünlerini satmaktayız. Müşterilerimize güvenli ve hijyenik ürünler temin etmek ve sağlık beyaz et yemelerini sağlamak için gerekli özeni gösteriyoruz” ifadesini kullandı.
Damak tadına düşkün olanları davet eden Aykut, Kocavezir Mahallesi Karacaoğlan Caddesi’nde müşterilerini beklediklerini sözlerine ekledi.