Adana'da kadastro çalışmaları değerlendirme toplantısı yapıldı

Adana'da kadastro çalışmaları değerlendirme toplantısı yapıldı

Adana'da kadastro çalışmaları değerlendirme toplantısı yapıldı
16 Ekim 2021 - 11:05

ADANA(GÜNAYDIN)-

Adana Orman Bölge Müdürlüğü’nde orman kadastro çalışmalarının değerlendirildiği, 2021 yılı program ve hedeflerin görüşüldüğü toplantı düzenlendi.

Orman Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kadastro ve Mülkiyet Daire Başkan Yardımcısı Adnan Dinçer, Planlama ve Teknik İşler Şube Müdürü Mehmet Polatlı, Kadastro Koordinatörü Ergün Çetin, Bölge Müdür Yardımcısı Köksal Kaya, Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürü Vekili Mustafa Sönmez, Orman Kadastro Komisyon Başkan ve üyeleri ile büro personelleri katıldı.

Toplantıda; 2021 yılı program ve gerçekleşmeleri ile uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri gündeme geldi. Çalışmalar sırasında yaşanan sıkıntılar ve tereddüte düşülen konular görüşülerek eksikliklerin giderilmesi ve yıl sonu hedeflerine ulaşabilmek için alınması gereken önlemler ile dikkat edilmesi gerekli hususlar talimatlandırıldı. 

Orman Kadastro Başmühendisliklerinin problemlerini ve taleplerini dinleyen Başkan Yardımcısı Dinçer, her türlü problemi çözeceklerini çalışmaların daha etkin ve verimli olması için her türlü kolaylığın sağlanacağını belirtti.

Daha sonra Adana Orman İşletme Müdürlüğü teknik personeli ile bir araya gelen heyet Orman Bilgi Sistemi (ORBİS) hakkında uygulamalı olarak bilgi verildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum