‘ADANA’DA MİLLETE HİZMET BAYRAĞINI TAŞIYORUZ’

Başkan Cengil, Milletvekili Doğru ile Yüreğir’in uç mahallelerini gezdi

‘ADANA’DA MİLLETE HİZMET BAYRAĞINI TAŞIYORUZ’

Başkan Cengil, Milletvekili Doğru ile Yüreğir’in uç mahallelerini gezdi

‘ADANA’DA MİLLETE HİZMET BAYRAĞINI TAŞIYORUZ’
03 Ağustos 2021 - 10:33

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, AK Parti Yüreğir İlçe yeni binasını ziyaret ederek , başkan Necip Fazıl Cengil ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüştü. Daha sonra Yüreğir’in Abdioğlu, Geçitli, Belören, Güveloğlu Mahallelerini de Cengil ile beraber gezdi.
 
CENGİL:  HİZMET İCİN YANINIZDAYIZ 
AK Parti Milletvekili Abdullah Doğru ile Yüreğir İlçe Mahallerini gezen İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, yaptığı konuşmada, “Teşkilat olarak mahalleleri devamlı ziyaret ederek burada bulunan halkımız ve esnafımızla dertleşiyoruz” dedi.  Hizmet için her zaman mahalle muhtarları , mahalle başkanları ve halka kapılarının açık olduğunu belirten Cengil, şunları söyledi:
“Çünkü biz hizmet için varız, ve bunun için sizlerin yanınızdayız. Bugün de  TBMM Tarım, Orman ve Köy işleri Komisyonu Üyesi ve Adana Milletvekilimiz Abdullah Doğru ile sizlerle sohbet etmek için, dertlerinizi dinlemek için buradayız.”
 
DOĞRU:“DURMADAN VE YORULMADAN HİZMETE DEVAM”
AK Parti Adana milletvekili  Abdullah Doğru da yaptığı konuşmada, şunları dedi:
“AK Teşkilatlarımızın çalışma azminin muazzam olduğunu görüyoruz. AK Teşkilatlarımız; 2023 hedefimize varmak üzere, çıktığımız yolun kararlı destekçisi ve mübarek mücadelemizin fedakâr gücüdür. Bu doğrultuda vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmetleri ulaştırma noktasında koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın samimiyet ve muhabbetleri sayesinde; çalışmalarımızı ilk günkü gayretimizle sürdürmeye devam ediyor, milletimize hizmet bayrağını Adana’mızda taşıyoruz.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023 yılı Türkiye için yeni bir atılım noktası olacak, bu sayede 2053 ve 2071 vizyonlarımızın daha sağlam temellere oturacaktır. Durmadan ve yorulmadan vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum