Adana Erkek Lisesi mezunları yarın buluşuyor

Adana Erkek Lisesi mezunları yarın buluşuyor

Adana Erkek Lisesi mezunları yarın buluşuyor
02 Mayıs 2019 - 17:10

Adana Erkek Lisesi (AEL) kuruluşunun 130. yılını kutlayacak olan mezunlar yarın geleneksel pilav gününde, pazar günü ise fidan dikme etkinliğinde buluşacaklar.
Tarihi başarılarla dolu okulun mezunları, okul bahçesinde yapılacak olan pilav gününde hem eğlenecek, hem de hasret giderecekler. Adana Erkek Lisesi'nin en eski mezunlarının ve yeni mezunlarının da bir araya geleceği etkinliğin tarihi görüntülere de sahne olması bekleniyor.
Adana Erkek Lisesi Mezunları Gönüllüleri tarafından düzenlenen buluşma programı pazar günü de 130. yıl Adana Erkek Lisesi Mezunları ve Av. Çetin Berköz Ormanı fidan dikimi ile devam edecek. Adana Kurttepe Semiramis Villaları aşağısında Seyhan Baraj Gölü kenarında bulunan ormanlık alanda yapılacak fidan dikimine tüm Adanalılar da katılım yapabilecek.
Etkinliğin tamamen ücretsiz olduğunu belirten Adana Erkek Lisesi Mezunları Gönüllüleri Tertip Komitesi okulun 130. yılının adına yakışır, coşkulu bir şekilde kutlanması için mezunlara çağrıda bulunarak, "Kimse yokken biz vardık sloganımızı tekrar ediyor, yarın da var olacağımızı göstermeliyiz."dediler.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum