Adana’nın dekorasyon firması KOCAMANLAR DEKORASYON

Kocamanlar Dekorasyon’un işletmecisi Kazım Kocaman, “Sizleri tarzınıza en uygun ev dekorasyonu fikirlerimizi değerlendirmeye, mekanlarınızda fark yaratmaya davet ediyoruz” dedi.

Adana’nın dekorasyon firması KOCAMANLAR DEKORASYON

Kocamanlar Dekorasyon’un işletmecisi Kazım Kocaman, “Sizleri tarzınıza en uygun ev dekorasyonu fikirlerimizi değerlendirmeye, mekanlarınızda fark yaratmaya davet ediyoruz” dedi.

 Adana’nın dekorasyon firması KOCAMANLAR DEKORASYON
04 Mart 2021 - 11:50

Haydar ŞENGÜL

Adana’da Dekorasyon denince akla ilk gelen firma Kocamanlar Dekorasyon gelir.  Kocamanlar  Dekorasyon olarak hedeflerinin güvenilir, güçlü, saygın, kendi alanında uzman olarak kabul edilen lider bir firma olmak olduğunu belirten Kocamanlar Dekorasyonun işletmecisi Kazım Kocaman, “Yaz- kış anahtar teslimi işlerinizi yapıyoruz. Yapılacak değişiklik ve yenileme bizim işimizdir. Sizleri, mekanlarınızda fark yaratmaya davet ediyoruz” dedi.
 “Alanında her biri uzman olan ekip arkadaşlarımızla sizlerin büyülü dünyasını yaşatmak için hizmetinizdeyiz. Sizleri de tarzınıza en uygun ev dekorasyonu fikirlerimizi değerlendirmeye davet ediyoruz” diyen dekorasyon işletmecisi Kazım Kocaman, şunları söyledi:

‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ’
“Adana’da kaliteye imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kocamanlar Dekorasyon denince akla ilk gelen olma sebebi işinin ehli ekiple çalışmak her biri işinde usta olan ekip arkadaşlarımız ile her eve bir imzamız olması. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Yaz aylarına girişte genelde tercih sebebi ev tadilatı kışın havaların çok soğuk olması nedeniyle çok fazla tercih edilmiyor. Yaza girişle birlikte ev yenileme tadilat işimiz yoğunluk kazanmakta. Yapılan dekorasyon işi bizim için artık bir trend haline gelmiştir. Ev, işyerlerinin ya da ofislerin, fabrikaların, otellerin, hastane, villa ev anahtar teslimi dekore etmekteyiz.”

‘TERCİH SEBEBİYİZ’
Ziyapaşa Hilton’un perde, parke, duvar kağıdı mobilya tasarımı ayrıca kral dairesi işlemlerini de yaparak dekorasyon da tercih sebebi olmalarını sağladığını ifade eden Kocamanlar Dekorasyonun genç işletmecisi Kazım Kocaman, “O yüzden Adana’nın Dekorasyon firması olma özelliğini taşımaktayız. Dekorasyon işi başlı başına ayrı ayrı alanlarda büyük bir yüktür. Bunu tek başınıza başarmanız üstesinden gelmeniz asla mümkün değildir. Her işin ayrı bir ustalığı var. Her bir ustayla ayrı ayrı çalışmanız size yük olacaktır. İşte o zaman ihtiyacınız olan sadece Kocamanlar Dekorasyonu aramak olacak. Siz keyfinize bakarken bizler işin ehli ustalarımızla en kısa sürede istediğiniz şekle getiriyoruz . Üstelik fiyat olarak baktığınızda ayrı ayrı yapılan işleri bütçesi ve maliyeti de ayrıca artmaktadır. Ustaların birbiri ile uyum konusunu sizlere anlatmıyoruz bile. Bizler Kocamanlar Dekorasyon  firması olarak  sizlerin dekorasyon işlerinizi, sıkıntı yaşatmayacak deneyimli ekibimiz ile en hızlı şekilde, kusursuz bir şekilde tam da istediğiniz gibi sizlere teslim etmekteyiz. Perde, parke, duvar kağıdı ve kişiye özel mobilyayı toptan, parakende ve proje olarak satıyoruz” dedi.

‘MEKANLARINIZDA FARK YARATMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
“Kocamanlar Dekorasyon olarak ben Kazım Kocaman, babamdan almış olduğum Bayrağı taşımaya devam ediyorum” diyen Kazım Kocaman, firmalarının faaliyete başladığı günden bugüne, üç kuşaktır müşterilerine kaliteli ve seçkin markaları sunduğunu söyledi. Kocaman, “Adana’nın dekorasyon firması olmamızla beraber, her geçen gün artan hizmet standartlarımızla, sektöründe lider konumdayız. Dekorasyon uygulamasından tadilat konularında profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz. Üç kuşaktır almış olduğumuz iş ahlakı, terbiye ve disiplinle sizlere hizmet sunmaktayız. Bizimle mekanlarınızda fark yaratmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

GÜÇLÜ VE SAYGIN FİRMA OLMAK
Kocamanlar Dekorasyon olarak hedeflerinin güvenilir, güçlü, saygın, kendi alanında uzman olarak kabul edilen lider bir firma olmak olduğunu belirten Kocaman, sözlerine şöyle devam etti:
“Amacımız; müşteri memnuniyetini her zaman en üst de tutarak en yüksek verimi sağlayan, bilgi ve deneyim birikimi olan, dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan, müşterilerini sektör hakkında doğru bilgilendiren, çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan, ilkeli, şeffaf dürüst ve güvenilir bir firma olmaktır. Huzurlu ve mutlu insanların haz duyarak üretkenliklerinin sergileyebildikleri kaliteden ödün vermeden kar sağlayan, sektöründe kalıcı ve istikrarlı, çalışanlarının birbirlerine ve şirketlerine güven duyduğu, kurumsal bir işletme olmayı arzuluyoruz. Bu hedefimizde de emin adımlarla ilerliyoruz.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum