‘Adanaspor’u seviyorsan bırak git’

Turuncu-Beyazlı takımın kötü gidişi ve ligin dibine demir atmasına taraftarlardan büyük tepki var

‘Adanaspor’u seviyorsan bırak git’

Turuncu-Beyazlı takımın kötü gidişi ve ligin dibine demir atmasına taraftarlardan büyük tepki var

‘Adanaspor’u seviyorsan bırak git’
18 Eylül 2018 - 08:56

HÜSEYİN SUNGUR

TFF 1. Lig’de oynadığı 5 maçta 3 puan toplayan Adanaspor’un kötü gidişatı Turuncu-Beyazlı taraftarları harekete geçirdi. Ligde oynadığı 5 maçta 3 beraberlik, 2 mağlubiyet elde eden ve 16. sırada yer alan Adanaspor’un iyi yönetilemediği ve bu yüzden ligin dibine demir attığını belirten taraftarlar, “Adanaspor kötü yönetimden dolayı bu sezon sıkıntılı dönemler yaşayacağının sinyalini verdi. Adanaspor’un Başkanı Bayram Akgül’ün Turuncu-Beyazlı takıma yapacağı en büyük iyilik başkanlığı bırakıp takımı iyi yönetebilecek bir başkana devretmesidir” şeklinde konuştular.

Adanaspor’u bu yıl çok kötü günlerin beklediğini ifade eden taraftarlar, “Adanaspor’un kötü yönetilmesi ve gerekli desteğin verilmemesinden dolayı takım kötü gidişatı sürdürüyor. Kötü gidişattan dolayı statta da azalmaya başladık. Taraftarların Adanaspor’un maçlarına gelmemesi kötü yönetim ve takımın kötü sonuçlar almasıdır. İki yıl önce Adanaspor Süper lig’de mücadele ederken, şimdi ne oldu da Adanaspor ligin  dibine demir attı?” şeklinde konuşarak tepki gösterdiler.

Başkan Bayram Akgül’ün eski heyecanını yitirdiğini ifade eden taraftarlar, “Bayram  Akgül yıllar önce Adanaspor’u aldığında çok heyecanlıydı. Taraftarlarla iç içeydi. Şimdi taraftarlarla kavgalı durumda. Dünyanın neresinde görülmüş kulüp başkanının taraftarlarla kavgalı olduğu. Takımın hep hedefi vardı. Bu yıl görülüyor ki, Adanaspor’da hedef diye bir şey kalmamış. Bu sezon görünen odur ki hedefimiz kümede kalmak olacak. Adanaspor’un daha kötü duruma gelmemesi için Başkan Bayram Akgül’ün bırakması ve kulübü daha iyi yönetecek birilerinin gelmesi gerekli. Adanaspor’u seviyorsan bırak git Bayram Akgül” şeklinde çağrıda bulundular.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum