ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS AÇILDI

Araçlarınızın bakım ve temizliğini güvenle yaptırabileceğiniz ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS’in açılışı CHP Seyhan İlçe Başkanı Mali Müşavir Ahmet Dardağan tarafından yapıldı

ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS AÇILDI

Araçlarınızın bakım ve temizliğini güvenle yaptırabileceğiniz ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS’in açılışı CHP Seyhan İlçe Başkanı Mali Müşavir Ahmet Dardağan tarafından yapıldı

 ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS AÇILDI
05 Ağustos 2020 - 09:03

Haydar ŞENGÜL
 
ADANA(GÜNAYDIN)-
Araçlarınızın A’dan Z’ye bakımı ve temizliğini en kaliteli şekilde yapacak olan Yılmaz Bağdaş ve Adil Aycan’ın işletmeciliğini yaptığı ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS Adana’da da açıldı.
YEŞİLEVLER’DE HİZMETE GİRDİ
20 yılına yakın sektörde var olan ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS Diyarbakır’dan sonra ikinci şubesini Adana’da Yeşilevler Mahallesi’nde açtı. Çok sayıda davetlininin katıldığı açılışta CHP Seyhan İlçe Başkanı Mali Müşavir Ahmet Dardağan açılış kurdelasını kesti. Dardağan yaptığı konuşmada, yeni açılan işyerinin hayırlı olmasını, bol kazanç elde etmesini diledi. Dardağan, “Ayrıca bu sıkıntılı süreçte zor olan ekonomik şartlarda cesaretlerinden dolayı işletmeci arkadaşlarıtebrik ediyorum” dedi.   
‘BİRİNCİ TERCİHİMİZ KALİTE’
ADL AUTO CAR CARE SYSTEMS’in işletmecileri Yılmaz Bağdaş ve Adil Aycan da, Adanalı sürücülere hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Uzman ekiple çalıştıklarını ifade eden Bağdaş ve Aycan,  birinci tercihlerinin kalite ve uygun fiyat politikası olacağına dikkat çekerek, “ADL ismimiz ile tüm araçların detaylı bakım hizmetini  vereceğiz. Ürünlerimiz birinci sınıf olup kaliteli ürün ve markalardan oluşmaktadır” dedi. Bağdaş ve Aycan, verecekleri hizmetler hakkında da şunları söyledi:
HİZMETLERİMİZ
“Adana’nın Seyhan ilçesi Yeşilevler Mahallesi’nde  hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin araçlarına gerekli dikkat ve özeni göstermeyi her zaman ön planda tutacaktır. ADL CAR CARE olarak  başlıca; detaylı iç ve dış yıkama, temizlik, seramik kaplama, koltuk temizliği, bagaj temizliği, boya koruma, cam filmi (tüm araçlar),cam filmi sökme, cam temizleme ve cam cilası, çocuk koltuğu temizliği, deri bakım, far-stop lambaları temizliği ve parlatma (çift), güneş arka cam filmi, güneş cam filmi (4 Kapı), güneş ön cam filmi, güvenlikli arka cam filmi, güvenlikli cam filmi (4 Kapı), güvenlikli ön cam filmi, jant -lastik temizleme, kapı iç döşeme ve fitil temizliği ( 4kapı ), klima dezenfekte, koltuk koruma (4 Koltuk), motor temizliği, motor temizliği +motor koruma, ozonla dezenfeksiyon, pasta cila, taban halısı temizliği, tavan temizliği, tek koltuk temizliği, torpido ve plastik aksam temizliği, yağmur kaydırıcı hizmetimizi sizlere sunmaktayız.  Özellikle belirtmek isteriz ki araçlarınızın bakımı A’dan Z’ ye yapılıp sizlere teslim edilecektir. Sizleri bir çay ya da kahve içmeye bekliyoruz.” 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum