‘AK Parti’nin yılmaz neferiyim’

‘AK Parti’nin yılmaz neferiyim’

‘AK Parti’nin yılmaz neferiyim’
01 Temmuz 2020 - 09:15

Haydar Şengül
ADANA(GÜNAYDIN)-  AK Parti Sarıçam İlçe yeni üye kayıtlarını alan iş adamı Sarıçam gönüllüsü Mehmet Şerif Dumrul yeni üyelerinin kayıtlarını Sarıçam İlçe Başkanı Emrah Ceylan’a teslim etti.
 Şerif Dumrul, siyasetin içerisinde olduğu her dönemde partisinin bir neferi gibi gece gündüz demeden çalıştığını, bu sürecede Osman Gazi Mahallesi’nden başladığını ifade etti. Dumrul,  “Durmak yok yola devam” diyerek çalışmalarına başladı.  Dumrul; kaydını aldığı üye hedefiyle ilgili “Sarıçam’ın yarısını Ak partili yapacağım”dedi.
“Bu iş gönüllülüğe dayalı”
 Üyelik seferberliği kapsamında mahalle mahalle gezerek,  ziyaretler gerçekleştiren Mehmet Şerif Dumrul, şunları söyledi:
 “Sarıçam’ın her bir mahallelesine giderek AK Parti'ye katılmak isteyen kişileri partimize üye yapacağız, bunu kısa bir sürede başaracağız bu iş gönüllülüğe dayalı hiçbir beklentim yok. Covid 19’dan dolayı ara vermek zorunda kaldığımız çalışmalarımıza kısmen de olsa hız vermeye başladık.   Mevcut üyelerimizin dışında, partimize yeni üyelerimizi dâhil ederek heyecanlı güçlü ve yeni isimleri partimize kazandırmak istiyoruz.  Hedeflerimizi daha da büyüterek yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Allah'a hamdolsun ki vatandaşlarımızın üye seferberliği kampanyamıza ciddi bir ilgisi ve katılımı var. Sarıçam İlçe olarak bizlerde yeni normalleşme süreciyle birlikte fırsat buldukça sahaya iniyor ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Sarıçam ilçemizde bulunan büyük mahallemizi ziyaret ettik. Partimize üye olmak, davamıza omuz vermek isteyenlerle mahallelerimizde bir gönül birlikteliği gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı olmak isteyerek partimize katılmak isteyen her bir hemşehrimi teşkilatlarımıza ve parti binalarımıza da davet ediyoruz."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum