Akol'dan miting gibi adaylık açıklaması

Akol'dan miting gibi adaylık açıklaması

Akol'dan miting gibi adaylık açıklaması
12 Kasım 2018 - 09:18

AK Parti Karataş Belediye Başkan Aday Adayı Sıtkı Ramazan Akol geniş katılımlı bir törenle Aday Adaylığını resmileştirdi. Akol Karataş İlçe Başkanlığında yaptığı adaylık açıklamasında Karataş’a mutlak suretle hükümet eli değmesi gerektiğinin altını çizdi. AK Parti Karataş İlçe Başkanı İbrahim Yüce ve Yönetim Kurulu Başkan Aday Adayı Sıtkı Ramazan Akyol’a çıktığı bu yolda başarılar dilediler.
KARATAŞ HAK ETTİĞİ YERE GELECEKTİR
AK Parti Karataş Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Sıtkı Ramazan Akol, daha sonra gazetemize açıklamalarda bulundu. Karataş’ı hak ettiği yere getirmek istediklerinin altını çizen Akol, “Artık Karataş’ı bir yerlere getirmenin zamanı geldi, Karataş hak ettiği yere gelmelidir. Dünyada ender bulunan sahillere sahip olan Karataş turizm açısından ilimize ve hatta ülkemize ekonomi açısından faydalı olacaktır” diye konuştu.
İSTİHDAM SAĞLAYACAK PROJELER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Özellikle istihdam konusunda atılım yapacaklarını kaydeden Akol, “Seracılık projesiyle bazı gençlerimizi kurtarabiliriz. Sebebi ise iş kapasitesi açacağız, onlara orada istihdam yaratacağız. Biz de gören birkaç iş adamları da aynısını yaparsa o zaman birçok gence istihdam yaratılmış olur. Bu ilk projemiz. Dünyanın en uzun sahil yolumuz var, boş duruyor bir şey yapılmıyor. Allah nasip ederse istihdam sağlayacak projeler gerçekleştireceğiz” dedi.
KARATAŞ HALKININ BANA GÜVENMESİNİ İSTİYORUM
AK Parti Karataş Belediye Başkan Aday Adayı Sıtkı Ramazan Akol, “Karataş halkını bana güvenmesini istiyorum. Özellikle bu dönemde elimize geçen bu fırsatta, vizyonlu bir kardeşimiz bunun içinde ben olmak istiyorum. Dünyaya bakış açısı geniş olan, evrensel şeylere hakim olan bir kardeşinizim, artık bu dönemin bizim dönemimiz olduğunu düşünüyorum. Bu şansı bana tanımalarını istiyorum, geri kalan hizmet bizdendir” şeklinde konuştu.