Aldatan sevgilisini samuray kılıcı ile öldürmeye çalıştı

Aldatan sevgilisini samuray kılıcı ile öldürmeye çalıştı

Aldatan sevgilisini samuray kılıcı ile öldürmeye çalıştı
31 Ocak 2019 - 12:27

31 yaşında olduğu öğrenilen Emily Javier, erkek arkadaşı Alex Lovell'i öldürmeye çalıştı. Genç kadın neden olarak erkek arkadaşının telefonunda Tinder uygulaması bulunmasını öne sürdü.
*Tinder, insanların tanışmasını sağlayan arkadaşlık uygulaması. Bu uygulama ile birden fazla insanla tanışıp, sohbet edebilir isterseniz görüşebilirsiniz.
Genç kız erkek arkadaşının cep telefonunda insanların tanışmasını sağlayan arkadaşlık uygulaması buldu. Bunun üzerine erkek arkadaşından ayrılmayan genç kız adım adım intikam planı yapmaya başladı. İki yıllık ilişkisinin sonunda ihanete uğrayıp çıldıran genç kadın Lovell'i öldürmek için samuray kılıcı aldı. Sonra yatağının yanında sakladığı kılıçla ona saldırmaya başladı. Genç kadın ayrıca kılıç yetmezse diye kullanmak için iki bıçağı da birbirine bağlayarak kendisine yedek silah yaptı.
Sevgilisi uyuyana kadar bekleyen Emily, önce Alex'in telefonunu sakladı! Böylece yardım çağıramayacaktı! Sonra yatağının yanında sakladığı kılıçla ona saldırmaya başladı. Genç kadın ayrıca kılıç yetmezse diye kullanmak için iki bıçağı da birbirine bağlayarak kendisine yedek silah yaptı.
Lovell, yaşanan korkunç olaydan sonra "Hayatta kaldım ve bir gün tam olarak iyileşmek için gereken tüm kaynaklara sahibim. Altı ay içinde yürüyebilmeliyim, ellerimi ve bacaklarımı nasıl kullanacağımı öğrenmek için çok çalışmak, özveriyle çalışmak gerekiyor." dedi.
Emily Javier’in 911 çağrısından sonra, cinayeti açıkça planladığı ortaya çıktı. Savcılık, 31 yaşındaki Emily Javier’e 20 yıl hapis cezası istiyor. Emily, 11 Mart'ta Clark County Yüksek Mahkemesinde hapis cezasına çarptırılacak.

(Washington)