AOSB’de ‘İş Planı Hazırlama’ eğitimi

AOSB’de ‘İş Planı Hazırlama’ eğitimi

AOSB’de ‘İş Planı Hazırlama’ eğitimi
22 Temmuz 2019 - 15:14

’İş Planı Hazırlama’’ konulu seminerde konuşan İffet Erduran, iş planı hazırlamanın şirketlerin hedeflerini öngörmeleri için gerekli olduğu gibi, önemli bir yönetim aracını da oluşturduğunu söyledi. 
Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB), sanayici ve çalışanlarına eğitim desteği sağlayan AOSB Akademi’de ‘’İş Planı Hazırlama’’ konulu seminer düzenlendi. 
AOSB Bölge Müdürlüğü Seyhan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak katılan İffet Erduran, iş planını, iş sahibinin profesyonelliğini yansıtan en önemli belgelerden biri olarak tanımladı. 
İş planı hazırlamanın, kurumsallığın en dinamik temellerinden olduğunu söyleyen Erduran, ‘’Şirketlerin devamlılığı için ciddi bir mihenk taşı olan iş planı, iş sahibinin konuya yaklaşımındaki ciddiyetini, işi ne kadar iyi bildiğini, risklere ve fırsatlara ne kadar hazırlıklı olduğunu yansıtan en önemli belgelerden biridir’’ dedi. 
İş planını, şirketlerin mevcut noktalarından hedefini görmeye yardımcı olacak bir doküman olarak tanımlayan Erduran, dinamik, yaşayan ve şartlara göre yenilenen bir iş planı oluşturmayı, bir yere yolculuk ederken harita yardımıyla ana yolları izleyerek büyük resmi görebilmeye benzetti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum