ATATÜRK'ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR 29 EKİM'DE M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ'NDE

ATATÜRK'ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR 29 EKİM'DE M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ'NDE

ATATÜRK'ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR 29 EKİM'DE M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ'NDE
27 Ekim 2021 - 09:10

Haydar ŞENGÜL
 ADANA(GÜNAYDIN)

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yıl da M1 Adana AVM’de çok renkli etkinlikler ile gerçekleştirilecek. Senfoni Orkestrası, Atamızın en sevdiği şarkıları Adanalılar için seslendirecek.

 M1 Adana AVM’nin geleneksel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri bu yıl da dolu dolu gerçekleştiriliyor.  29 Ekim Cuma günü alışveriş merkezinde  “Atamız Kalbimizde” parolası ile Senfoni Orkestrası eşliğinde  Atamızın En Sevdiği şarkıları seslendirecek. 

Konseri gerçekleştirecek olan ; “Çukurova Symphonic Project”  Orkestrasını ve Ruhnevaz Müzik topluluğunu şef Eray İnal yönetiyor. Açık havada otopark alanında bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan konser akşam saat 19:00’da başlayacak. 

29 EKİM’DE GÜN BOYUNCA  BANDO,AVM ZİYARETÇİLERİNE TÜRK BAYRAKLARI M1 ADANA’DAN..
 29 Ekim Cuma günü M1 Adana AVM’de gerçekleştirilecek etkinlikler çerçevesinde gün boyunca Bando eşliğinde Milli Marşlarımız seslendirilecek. AVM ziyaretçilerine  ücretsiz Türk Bayrağı dağıtımı  yapılacak.

 M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz,
“ M1 Adana AVM olarak her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Atamızın biz Türk Ulusuna armağan ettiği en önemli değer olan Cumhuriyet’i anmak, bu önemli günü anlamlı etkinlikler ile Adanalılar ile birlikte paylaşmak geleneğimiz oldu.  Geçtiğimiz yıl  Adana’da  ilk olarak gerçekleştirdiğimiz ve çok büyük ilgi gören bu etkinliği bu yıl ikinci kez  düzenleyeceğiz.  Senfoni Orkestrası eşliğinde Atamızın En sevdiği şarkıları dinlemek için tüm Adanalıları 29 Ekim’de M1 Adana AVM’ye davet ediyoruz. Açık havada mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilecek olan konsere gelirken lütfen maskenizi de yanınıza alın. “ dedi. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum