Avukat çiftin muhteşem düğünü

Avukat çiftin muhteşem düğünü

Avukat çiftin muhteşem düğünü
19 Ekim 2019 - 08:29

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Selçuk İnaç ve Filiz İnaç’ın oğlu Adana Barosu avukatlarından Çağrı İnaç, avukat Nadya Söndüren ile muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi.
White Gala Wedding Events Salonu’nda yapılan düğün törenine, damat ve gelinin yakın akrabaları, aile dostlarının yanı sıra, çok sayıda siyaset, spor ve iş çevresinden tanınmış isimler katıldı. Törende damadın ve gelinin anne ve babaları davetlilerle yakından ilgilendi. Avukat çiftin nikahını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Şahitlikleri ise Adana Barosu Başkanı Veli Küçük, Adana eski Milletvekili İsmet Vursavuş, Avukat Metin Tolay ve Meryem Güneş yaptı. Başkan Karalar, yeni çifte bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar diledikten sonra alkışlar arasında evlilik cüzdanını gelin Nadya İnaç’a verdi.
Mutlulukları gözlerinden okunan Nadya ve Çağrı İnaç çifti, unutulmayacak geceyi kendileriyle paylaşan konuklarıyla geç saatlere kadar eğlendi. Konuklarıyla yakından ilgilenerek güzel bir ev sahipliği yapan damadın babası Prof.Dr. Selçuk İnaç da, en mutlu günlerinde yanlarında olan tüm davetlilere teşekkür ederek, “Allah tüm anne ve babalara bu mutlu günü yaşatsın” dedi.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum