AY: Açık çek veriyoruz

AY: Açık çek veriyoruz

AY: Açık çek veriyoruz
25 Kasım 2020 - 15:47

AK Parti Adana İl Başkanı Av. Mehmet Ay, parti gözetmeksizin yerel yönetimlerin Adana için yararı olacak her projesine destek vermeye devam edeceklerini söyledi. ÇGC Yönetim Kurulu Üyeleriyle Adana’nın aldığı son kamu yatırımlarını değerlendiren Başkan Ay, “Popülist, bilboard belediyeciliğinde yer almayız. Bizim açık çekimiz Adana için yararlı olacak projelere” dedi.
 
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Adana İl Başkanı Av. Mehmet Ay’ı ziyaret etti. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, gazetecilerin 5 yıl erken emekliliğini sağlayan yasanın basın kartı taşıma şartına bağlanmış olmasının mağduriyet yarattığını söyledi. Yıpranmadan dolayı erken emeklilik hakkının basın sektöründe görev yapan herkese uygulanmasıyla ilgili bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu belirten Esendemir, “Sizden hem bu konuda hem de pandemi sürecinde halkın haber alma ihtiyacını gideren yerel medyaya destek talep ediyoruz. Adana’nın gelişiminde tarafsız, güçlü bir medya önemli rol üstlenir” dedi.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay da bir şehrin gelişmesinde medyaya ihtiyaç bulunduğunu belirterek, “Basın camiasının çatı sivil toplum kuruluşu olarak size önemli görev düşüyor. Mesleğinizin onurunu yüceltecek adımlarla, aranızda meslek etiğine uygun davranmayanları ayıklayarak güçlü, etkin ve saygın bir yapı oluşturma çabalarınızı memnuniyetle takip ediyorum. Elbette bize aktardığınız sorunların çözümü için çalışmaya hazırım” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum