Ayyıldız, Oto Center'da hizmet kalitesini artırdı

Bölgedeki yolların tamamen asfaltlanmasından dolayı Başkan Zeydan Karalar'a teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayyıldız, 290 esnafın bulunduğu merkezde vatandaşlara en kaliteli hizmeti sunmak için gayret gösterdiklerini söyledi.

Ayyıldız, Oto Center'da hizmet kalitesini artırdı

Bölgedeki yolların tamamen asfaltlanmasından dolayı Başkan Zeydan Karalar'a teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayyıldız, 290 esnafın bulunduğu merkezde vatandaşlara en kaliteli hizmeti sunmak için gayret gösterdiklerini söyledi.

Ayyıldız, Oto Center'da hizmet kalitesini artırdı
30 Mart 2020 - 08:23

HAYDAR ŞENGÜL


Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayyıldız, esnafın yoğun olarak iş yaptığı bölgede galericiler sitesi ve kamyoncular sitesi gibi yerlerin yollarında asfalt çalışmalarının tamamlandığını, hasarlı ve patlak olan altyapıların düzenlendiğini, kanalizasyon çalışmalarının da sona erdiğini belirterek, Oto Center'da hizmet kalitesini artırdıklarını söyledi. Korona virüs salgını tamamen bittikten sonra işlerine yine dört elle sarılacaklarını kaydeden Ayyıldız, ikinci el otomobil sektöründe kaliteli hizmetin Oto Center'da verildiğini vurguladı. Ayyıldız, "Geçmişten günümüze ikinci el otomobilin garantili satış yeri olan Oto Center bundan sonra da değişen yüzü ile hizmetlerine devam edecektir. Çünkü Adanalılar hizmetin en iyisine layıktır." dedi

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Bölgedeki yolların tamamen asfaltlanmasından dolayı Başkan Zeydan Karalar'a teşekkür eden Ayyıldız, "Bin 500 araç kapasitesiyle Oto Center oto pazarımızın girişini ve içerisini halkımızın daha temiz daha düzenli ticaret ve alışveriş yapabilmesi için düzenledik. Toplum olarak yaşadığımız sıkıntılar sona erdiğinde ve Korona virüs salgını bittiğinde halkımızı Oto Center oto pazarımıza bekleriz. Adanalılar da Oto Center'a geldiklerinde buradaki değişimin farkına varacaklar.” dedi.
Oto Center'da parke değişim ve onarım çalışmasının da başladığını anlatan Ayyıldız, "Çalışmalarımızda ikinci etap komple bittikten sonra diğer etaplara geçilecektir. Buradaki çalışmalarımızda da bizlere büyük destek veren ve bizi yalnız bırakmayan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim." diye konuştu.

"ESNAFIMIZI HER YÖNDEN KALKINDIRACAĞIZ"

Adana Oto Center Başkanı Ramazan Ayyıldız, güçlü, üretken, başarılı, üyeleriyle bütünleşen ve çözüm odaklı bir Oto Center yönetimi için yola çıktıklarını belirterek, “Yaptığımız ve yapacağımız her çalışma ile Türkiye'ye örnek olacağımızı söylemiştik. Bu konuda iddialıyız. Bundan sonra da esnafımızın her yönden kalkınması adına farklı projelerimiz olacak.” dedi.
Oto Center'ı daha cazip hale getireceğini belirten Ayyıldız, "Seçilmeden önce her kesimi kucaklayacağımızı ve üyelerin tüm sorunlarıyla birebir ilgileneceğimizi söylemiştik. Şimdi güçlü bir yönetim oluşturduk. Gerek Oto Center'daki hizmet kalitesinin artırılması gerekse esnafımızın işlerini daha rahat ortamda yapması için gerekli kolaylıkları sağlayacağız." şeklinde konuştu.
 
"İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞINI 
DAHA CAZİP HALE GETİRECEĞİZ"

 
Galeri  47 sahibi olan Ramazan Ayyıldız, 25 yıllık ticari hayatını boyunca dürüstlükten asla taviz vermediğini belirterek, "Ticari hayatımın ilk 15 yılını sigorta sektöründe sonraki 10 yılında Adana Oto Center hayata geçmesiyle birlikte 2010 yılında Galeri 47 kurarak devam etmekteyim. Bugüne kadar dürüstlükten asla taviz vermedim bundan sonrada vermeyeceğim." diye konuştu
İkinci el araç satışını daha cazip hale getireceklerini belirten Ayyıldız, "Gelen tüm misafirlerimizin araç alım satımı yaparken karşılaşacakları tüm sorunların bir muhatabı olacak. Site yönetimi olarak yaşanacak sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında yönetim olarak bizler devrede oluyoruz. Buradaki tüm esnaf arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde sitemize en iyi katkıyı sunuyoruz. Ayrıca esnaf arkadaşlarımızın her birinin sorunlarına çözüm noktasında her zaman yanlarında gereken desteği veriyoruz. Sitemizde ticareti hareketlendirecek daha cazip hale getirmek için  yönetim olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Adana Oto Center' tekrar Adana'nın göz bebeği yapacağız. Bunu hep birlikte başaracağız. Sorunlarımız belli sorunlarımızı en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız  sitemizin gelişmesi için projelerimizi hayata geçireceğiz." dedi
 
"2000 KİŞİYE İŞ İSTİHDAMI SAĞLIYORUZ"
 
Ramazan Ayyıldız, "Adana ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz. Yaklaşık 300'e yakın galerici  esnafımız ve içeride değişik işlerde çalışma yapan esnaflarımız ile birlikte 2000 kişiye iş istihdamı sağlıyoruz. Ayrıca aileleri ile birlikte bu sayı 15 bin gibi bir rakama geliyor. Amacımız burada ekmeğimizi kazanmaktır, bu amaçla yeni yönetim anlayışımız ile hizmet sunuyoruz. Önceki yönetimdeki arkadaşlarımız ile görüş alış verişinde bulunarak sitemize en iyi hizmeti sunarak adımızı en iyi şekilde duyurmaya başladık. 25 yıllık mesleki deneyimim ile  yeni yönetimdeki arkadaşlarım ile sitemize yapılması gereken veya eksik olan ne varsa var gücümüz ile çalışıyoruz. Yerel yöneticilerimiz ile sıkı bir görüşme ve dayanışma içerisindeyiz. " şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum