Babadan oğula 30 yıllık tecrübe

Tanınmış iş insanlarından Velat Şen'in oğulları Garip ve Serhat Şen, babalarından aldığı meşaleyi daha yükseklere taşıyarak, otomobil sektöründe öncü olmayı sürdürüyorlar.

Babadan oğula 30 yıllık tecrübe

Tanınmış iş insanlarından Velat Şen'in oğulları Garip ve Serhat Şen, babalarından aldığı meşaleyi daha yükseklere taşıyarak, otomobil sektöründe öncü olmayı sürdürüyorlar.

Babadan oğula 30 yıllık tecrübe
01 Haziran 2020 - 08:36

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Adana’nın sevilen ve tanınan iş insanı Velat Şen'in kurucusu olduğu Şenay Otomotiv, 30 yıllık tecrübesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Tecrübeli siyasetçi Velat Şen'in oğulları Garip ve Serhat Şen babalarından aldığı meşaleyi daha yükseklere taşıyarak, otomobil sektöründe öncü olmayı sürdürüyorlar.
Babalarından aldıkları iş ahlakını ticaret hayatlarında da sürdürdüklerini anlatan Şen kardeşler, bunun kendilerine bırakılmış en büyük miras olduğunun altını çiziyor.
 
"BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ"
 
Şen kardeşler, “Biz büyük bir aileyiz Bu anlayışla bizler de babamız Velat Şen'in 30 yılı aşkın ticaret hayatında kazandığı dürüstlük ve güvenilirlik ilkesini sürdürüyoruz. Babamız her fırsatsa bizlere söylemiş ve öğüt vermiştir ve her zamanda söylemeye devam ediyor. Onun yaktığı meşaleyi daha yükseklere taşıyacağız. Bizlere sunmuş olduğu bu imkânlara teşekkür ediyoruz." diye düşüncelerini dile getirdiler
İkinci el otomotiv piyasasının kalbinin attığı Oto Center'da Adanalılara hizmet vermenin  gururunu yaşadıklarını söyleyen Şen kardeşler, “Şenay Otomotiv 30 yılda ikinci el piyasasında söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 30 yılın vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz” dedi.
 
"FİYATLAR YÜKSELEBİLİR"
 
İkinci el piyasasıyla ilgili de bilgi veren Garip ve Serhat Şen kardeşler, alıcıların güvenilir yerlerden araç alması gerektiğinin altını çizdi. İkinci el otomobil piyasasında hareketliliğin tekrar başladığını ve fiyatların yükselebileceğini belirten Şen kardeşler, Covid–19 virüsü nedeniyle Mart ayından beri açılmayan oto pazarının 7 Haziran'da  ikinci el alıcılarının hizmetinde olacağını dile getirdiler.
Bu süreçte ikinci el  otomobil talebinin arttığını ve fiyatlarının yükselebileceğini söyleyen Şen kardeşler, alıcılara İnternet üzerinden satışa sunulan araçlar konusunda da uyarılarda bulundular  Şen kardeşler , özellikle son dönemlerde bazı kötü niyetli kişilerin "sahte ilanlar" ile dolandırıcılık yaparak bir çok vatandaşları üzdüklerini, bunun için de Oto Center'ın en ideal yer olduğunu ifade ettiler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum