Babasını başını duvara vurarak öldürdü

Babasını başını duvara vurarak öldürdü

Babasını başını duvara vurarak öldürdü
19 Haziran 2019 - 11:50

Tatil için Türkiye’ye gelen Ukraynalı 23 yaşındaki Maksym Darmenko ve 80 yaşındaki babası Yurii Darmenko  bir otele konaklamaya başladı. Baba oğul arasında gece yarısı tartışma çıktı. İddiaya göre şizofreni hastası olan Maksym Darmenko, babasını dövmeye başladı. Maksym daha sonra babasının başını ellerinin arasına alıp odanın duvarlarına vurmaya başladı. Baba Yurii Darmenko'nun yardım çığlığını duyan otel görevlileri olayı jandarmaya bildirdi. Olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Odaya girldiğinde sağlık ekipleri yerde yatan Yurii Darmenko'nun yaşamını yitirdiğini belirled, genç ise olay yerinde jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Darmenko, karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Maksym Darmenko’nun tercüman aracılığıyla verdiği ifadede şunları söylediği öğrenildi; “Babam ile aramızda devamlı problem yaşamaktayız ve anlaşamıyorduk. Çıkan tartışmada babamı şeytan olarak gördüm ve içindeki şeytanı çıkartmak için kendisine yumruk vurarak yere düşürdüm. Ben babamı öldürmekten dolayı pişman değilim”

(Alanya)

YORUMLAR

  • 0 Yorum