Babasını öldürdü annesini ağır şekilde yaraladı

Babasını öldürdü annesini ağır şekilde yaraladı

Babasını öldürdü annesini ağır şekilde yaraladı
17 Mart 2020 - 14:30

Ailesine ait apartmanın 2. katında yaşayan Erdal Kuran, yemek saatlerinde 3. katta oturan anne ve babasının yanına çıkıp diğer zamanlarını kendi dairesinde kalıyordu.
BABA ÖLDÜ ANNE AĞIR YARALI
İddiaya göre Kuran yine anne –babasının yanına çıktı ve aralarında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle anne ve babasını bıçaklayan Erdal Kuran, üzerindeki kanlı tişort ve elindeki ekmek bıçağıyla sokağa indi. Komşuların olayı fark etmesiyle durum polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. Kısa sürede eve gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde baba İsmail Kuran'ın (69) aldığı bıçak darbeleriyle yaşamını yitirdiği belirledi. Anne Emine Kuran ise ağır yaralı halde hastaneye kaldırıldı.
KULLANMASI GEREKEN İLAÇLARI KULLANMAMIŞ
Erdal Kuran, yanına yaklaşanlara ve komşularına tehditler savururken elindeki bıçağı da etrafına sallayıp durdu. Yaklaşık 1 saat polislere direnen, ve bir türlü ikna edilemeyen Erdal Kuran, Cumhuriyet Başsavcılığı'na da bilgi verilmesinin ardından polis tarafından ayaklarından vurulmak suretiyle etkisiz hale getirildi. Olay yerinde bulunan 112 sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Erdal Kuran Devlet hastanesine kaldırıldı. Erdal Kuran'ın sağlık durumunun iyi olduğu, verilen sakinleştiricinin ardından anne-babasını sorduğu bildirildi. Daha önce birçok kez olay çıkaran Erdal Kuran'ın son günlerde kullanması gereken ilaçları kullanmadığı, 14 Mart tarihinde anne-babasının durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin itfaiyenin ve polisin yardımlarıyla yangın merdiveninden çıkarak ilaçlarını verdiği bildirildi.
(Antalya)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum