Bahçeli'den Cumhur ittifakı açıklaması!

Önemli açıklama...

Bahçeli'den Cumhur ittifakı açıklaması!

Önemli açıklama...

Bahçeli'den Cumhur ittifakı açıklaması!
01 Mayıs 2019 - 12:16

 
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ittifakına ilişkin; "Milliyetçi Hareket Partisi’nin temel tercihi Cumhur İttifakı’nın yaşaması ve yaşatılması doğrultusundadır" dedi.

“BAŞKA İTTİFAK ARAYIŞLARINA KUŞKUSUZ İHTİYAÇ YOKTUR”

Bahçeli; "31 Mart seçimlerinden de güçlenerek çıkan Cumhur İttifakı Türkiye’yi geleceğe taşımalıdır. Bizim temel tercihimiz, milli ve stratejik hedefimiz budur. Başka ittifak arayışlarına kuşkusuz ihtiyaç yoktur. Kaldı ki buna gerek de olmayacaktır. MHP’ye küstahça eyalet hatırlatması yapan, Cumhur İttifakı’nı oluşturan partiler arasına nifak sokmak için mücadele eden dönek ve köksüzlerin FETÖ ve PKK’yla aynı kareye girmeleri rezalettir, hezimettir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin temel tercihi Cumhur İttifakı’nın yaşaması ve yaşatılması doğrultusundadır. '2023 Lider Ülke Türkiye' amacına sonuna kadar sadığız"diye konuştu.

"iSTANBUL'DA SEÇİMLERİN YENİLENMESİNDEN YANAYIZ"

Bahçeli İstanbul seçimleri ile ilgili de açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı; “Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul’da seçimlerin yenilenmesinden yanadır. Yüksek Seçim Kurulu’nun vereceği (kesin) karar uzadıkça doğal olarak spekülasyonlar çoğalmakta, karşılıklı atışma ve anlaşmazlıklar çığırından çıkmaktadır. Almanya eski Cumhurbaşkanı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne heyecanla, mal bulmuşu mağribi gibi gerçekleştirdiği zamanlama itibariyle manidar ziyareti, ilişki ve irtibatlar hakkında sağduyulu her insanımıza ipucu vermektedir"


YORUMLAR

  • 0 Yorum