Bakımlı erkeğin yeni adresi Salon Galip Tanyeri

6 yaşında amcasının yanında çıraklıkla erkek kuaförlüğüne başlayan Galip Tanyeri, mesleğine olan sevgisi ve azmiyle bugün Adana’nın en iyi erkek kuaförleri arasında yer alıyor

Bakımlı erkeğin yeni adresi Salon Galip Tanyeri

6 yaşında amcasının yanında çıraklıkla erkek kuaförlüğüne başlayan Galip Tanyeri, mesleğine olan sevgisi ve azmiyle bugün Adana’nın en iyi erkek kuaförleri arasında yer alıyor

Bakımlı erkeğin yeni adresi Salon Galip Tanyeri
11 Ağustos 2020 - 08:21

Haydar ŞENGÜL
İnsan yeter ki istesin. Azmi onu istediği yerlere, zaferlere ulaştırır. Galip Tanyeri de 6 yaşında amcasının yanında çıraklıkla başladığı erkek kuaförlüğünde isteyerek, azimle çalışıp bugün Adana’nın aranan, sayılı en iyi erkek kuaförlerinden biri oldu. Tanyeri, 21 yaşında olmasına rağmen yanında çok sayıda personel çalıştırarak ayrıca istihdama da büyük katkı sağlıyor.
Adana’nın tanınmış erkek kuaförlerinden Galip Tanyeri, Güzel yalı Mahallesi Şehitler Bulvarı Park Plaza 1 A / Blok no:119/D  zemin katında Salon Galip Tanyeri  ile hizmet veriyor. Bakımlı erkeklerin yeni adresi haline gelen Galip Tanyeri  Erkek Kuaförü, açıldığı günden bugüne,  yenilikçi anlayışı, hijyen ve kaliteli hizmeti ile büyük ilgi görüyor. 
‘LAZER EPİLASYON HİZMETİ SUNUYORUZ’
Genç işletmeci Galip Tanyeri, Adana’da kendine önem veren erkeklerin bakım merkezi olarak hizmet sunduklarını belirtti. Bakımlı erkekler için lazer epilasyon , cilt bakımı, manikür, pedikür, keratin, saç bakımı, saç kesimi, saç boyama, sakal kesimi, anatomik saç kesimi  ve özel odada saç ve sakal kesimi yaptıklarını ifade eden Galip Tanyeri, “Bakımlı erkek her zaman kadınların gözdesi olmuştur. Kadınlar, erkeklerden bakımlı olmalarını beklerler. Bizler de burada bu konuda erkeklere yardımcı oluyoruz” dedi.
SINIRSIZ HİZMET
Hizmetlerinin yalnızca saç ve sakal tıraşından ibaret olmadığını belirten Galip Tanyeri; adeta terapist görevi gördüklerini de vurguladı.  Tanyeri, “Saç boyama, yüzde akne ve siyah nokta temizlemesi, cilt bakımı bir de bunun yanına, terapi eklersek işimizin sadece saç kesmek olmadığı anlaşılır. Buraya gelen misafirlerimiz bir bakıma terapi de görüyor. Misafirlerimizle yaptığımız sohbetle kendilerini yenilenmiş gibi hissetmelerini de sağlamaktayız. Ayrıca saç ve yüz bakımı için tercihlerinize uygun işinin uzmanı profesyonel ekip anlayışıyla ve kozmetik ürünlerimiz ile yardımcı oluyoruz” dedi.
‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ’
Galip Tanyeri,  meslekte 16 yılını doldurduğunu, kendini mesleğine adamış, işini severek yapan biri olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Müşterilerimize en iyi hizmeti kendimize ilke edindik. Bu işten kazanç sağlıyorsanız müşteri memnuniyetine de önem vermek zorundasınız.  Meslek ve ticari ahlaka önem veren görev sorumluluğunu bilen, bilgi ve becerisini sürekli yenileyen, çalışkan, kişisel davranışları ile müşteriyi memnun eden, nezaket kurallarını harfiyen uygulayan kazanır. “
‘HİJYEN EN ÖNEMLİ KURALIMIZDIR’
Adana’nın sayılı erkek kuaförlerinden Galip Tanyeri, pandemi nedeniyle hijyene çok önem verdiklerini söyledi.  Müşterilerin ateşleri ölçülüp, maskeleri takıldıktan sonra dezenfektan kullanarak hem müşterilerin hem de çalışanların sağlığına önem verdiklerine dikkat çeken Tanyeri, “Günümüzde tüm profesyonel salonlarda hijyene büyük önem verilip gerekli olan uygulamalar yapılmaktadır. Bizde de her müşterimize ait tek kullanımlık malzemeler, havlular ve taraklar kullanılmaktadır. Cihazlarımızda da özel dezenfekte ilaç kullanmaktayız” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum