Bebeğini kaçırıp boğazına bıçak dayadı

Bebeğini kaçırıp boğazına bıçak dayadı

Bebeğini kaçırıp boğazına bıçak dayadı
04 Mayıs 2020 - 11:09

27 yaşında olduğu öğrenilen E.Ş. daha önce nikahsız birliktelik yaşadığı19 yaşındaki  R.Ç.'den olan 4 aylık çocuğunu görmek amacıyla R.Ç.'nin ailesiyle birlikte yaşadığı eve gitti. R.Ç.'nin elinden bebeği zorla almaya çalışan E.Ş., vermek istemeyen R.Ç.'yi darp ettikten sonra bebeği alarak kaçmaya başladı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Bebeğin boynuna bıçak dayayan E.Ş., polislerin bebeği bırakması yönündeki uyarılarına rağmen 'peşimi bırakın, bebeği bana doğrattırmayın' şeklinde cevap vererek Zübeyde Hanım Caddesi istikametine yürümeye başladı. Yunus Emre Parkı'na kadar yürüyen şüphelinin etrafı polisler tarafından sarıldı. Polislerin teslim ol çağrısına çocuğu kesme tehdidiyle cevap veren E.Ş., ‘Siz istediniz bunu. Benden günah gitti' dedikten sonra bebeğin boğazındaki bıçağı kesmek amacıyla hareket ettirdiği sırada bir polis memurunun 2 el ateş etmesi suretiyle ayağından vuruldu.

Ayağından vurulan E.Ş. olduğu yere yığılırken, polis memurları hızlı bir şekilde bebeği herhangi bir zarar gelmeden kucağından aldı. 4 aylık bebek D.Ç., zarar gelmeden annesi R.Ç.'ye teslim edilirken, yaralı olarak yakalanan ve birçok sabıkası olduğu belirlenen şüpheli E.Ş., 112 Sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan müdahalenin ardından  Devlet Hastanesi'ne götürüldü. E.Ş. tedavisinin ardından Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine getirildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Emniyetteki işlemleri tamamlanan baba, adliyeye sevk edildi. E.Ş.'nin adliyeye bacağından vurulması sebebiyle aksayarak geldiği gözlendi.
(Antalya)


YORUMLAR

  • 0 Yorum