Belemedik Butik Otel hizmete girdi

CEYHANLI ÖĞRETMENLERİN ERASMUS PROJE KAMPI POZANTI'DA GERCEKLEŞİYOR.

Belemedik Butik Otel hizmete girdi

CEYHANLI ÖĞRETMENLERİN ERASMUS PROJE KAMPI POZANTI'DA GERCEKLEŞİYOR.

Belemedik Butik Otel hizmete girdi
11 Ekim 2021 - 09:10

 
Hüseyin SUNGUR
ADANA(GÜNAYDIN)


Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan “Erasmus+ KA210 Proje Eğitim Kampı”, 9-10 Ekim tarihlerinde Pozantı'da gerçekleşti. 
 
Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje koordinatörleri ve beraberindeki 23 öğretmen Adana'nın Pozantı ilçesine bağlı Belemedik Tabiat Parkı içerisinde, belediye işletmesindeki yeni hizmete giren Belemedik Butik Otel'de KA210 projeleri için eşsiz doğanın içerisinde çalışma fırsatı buldular. Öğretmenler, AB projeleri yazma teknikleri, KA210 detayları, program öncelikleri gibi konularda bilgi edinirken doğa ile iç içe ortamda enerjilerini ve motivasyonlarını da artırmış oldular. 
 
"MEMNUN VE ENERJİ DOLU AYRILIYORUZ"
Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Koçer, "Öncelikle projemizin şekillenme sürecinde sürekli irtibat halinde olduğumuz, Pozantı Belediye Başkanımız Mustafa Çay’a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Farklı branşlardaki 23 öğretmen arkadaşımızla birlikte bu hafta sonu Belemedik Butik Otel'de Erasmus projemiz için buradayız. Doğanın içerisinde muhteşem bir otel sundukları için Başkanımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Otelin ilk müşterileri olarak gayet memnunuz. Yeni hizmete girmesinden dolayı ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen otel ekibi çok samimi, sıcak kanlı ve güler yüzlü. İnşallah tekrar gelip kalma fırsatımız olur" dedi. 
 
"BİZİ TERCİH ETTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Belediye Başkanı Mustafa Çay ise, "Pozantı Belediyesi Belemedik Butik Otelimizi eğitim kampınız için tercih etmeniz bizleri gururlandırdı. Belemedik Butik Otelimiz 9 Ekim Cumartesi günü tam doluluk oranı ile kapılarını hizmete açtı. Eşsiz ortamı, huzuru, lezzet dolu yemek ve kahvaltısının yanında canlı müzik ve muhteşem doğası ile müşterilerini mest etti. Tabi bu memnuniyet bizi de son derece mutlu etti. Bizi tercih ettikleri ve güvendikleri için Ceyhan Milli Eğitim Müdürümüze ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu. 
 
Doğanın kalbindeki yemyeşil ağaçların içerisinde konaklamak isteyen vatandaşlar 0 (531) 869 01 40 nolu hattan rezervasyon ve bilgi için Belemedik Butik Otele ulaşabilirler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum