Belhanda, Assombalonga ve Balotelli ile Mavi-Lacivert formayı ıslatmak istiyorum

Adana Demirspor U17 takımında keşfedilmeyi bekleyen Mehmet Ali Emre büyük hedefleri olduğunu açıkladı:

  Belhanda, Assombalonga ve Balotelli ile Mavi-Lacivert formayı ıslatmak istiyorum

Adana Demirspor U17 takımında keşfedilmeyi bekleyen Mehmet Ali Emre büyük hedefleri olduğunu açıkladı:

  Belhanda, Assombalonga ve Balotelli ile Mavi-Lacivert formayı ıslatmak istiyorum
06 Temmuz 2021 - 16:41


 
Hüseyin Sungur

ADANA(GÜNAYDIN)-Futbola Hadırlıgücü’nde başlayan ve küçük yaşlardan bu yana Adana Demirspor aşığı olan genç yetenek Mehmet Ali Emre, U17 takımında keşfedilmeyi bekliyor. Adana Demirspor’da futbol oynamaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Mehmet Ali Emre, “Hedefim ve amacım Adana Demirspor’un yeni transferlerinden Younes Belhanda, Britt Assombalonga ve Balotelli ile beraber aynı formayı ıslatmak. Şu anda kondüsyon açığını gidermek için Tolga Çevik idaresinde çalışıyorum. Çok çalışmam gerektiğini biliyorum ve bunun bilincindeyim, ancak keşfedilmeyi de bekliyorum” dedi.Futbola Hadırlıgücü’nde başlayan Mehmet Ali Emre, “2015 yılında Hadırlıgücü ile lisanslı bir oyuncu olarak futbol hayatıma başladım ve kısa bir süre sonra yine aynı yıl Adana Demirspor U17 takımına geçtim. Geçen sezon Fenerbahçe ve Eskişehirspor’un yakından ilgilendiği bir oyuncu olarak Dünyayı etkisine alan salgın hastalıktan etkilenen kulüplerin teknik takibinde kaldım. Şimdi tekrar keşfedilmek için çok çalışıyorum” diye konuştu.


Bir çok kulübün teknik kadroları tarafından takip edildiğini vurgulayan Mehmet Ali Emre, “Bir sezon önce Fenerbahçe ve Eskişehirspor tarafından takip ediliyordum. Salgın hastalıktan dolayı şanssız bir sezon geçirdik, Ancak, hiçbir zaman ümidimi kaybetmedim. Mavi lacivertli takımın transferlerinden Younes Belhanda, Britt Assombalonga ve Balotelli, ile beraber renklerine aşık olduğum takımda formayı ıslatmaktan gurur duyarım” diye konuştu.


Genç futbolcu Mehmet Ali Emre’nin babası Eczacı Cevdet Emre, uzun yıllardır iyi futbolunun karşılığını alamayan oğlunun keşfedilmesini beklediğini belirterek, “Hadırlıgücü’nde futbol hayatına başlayan oğlum Mehmet Ali Emre, kısa bir süre sonra Adana Demirspor U17 takımında başarılı bir futbol sergilemesinden dolayı alt yapı hocalarının taktirini toplamıştı. Geçen sezon Fenerbahçe ve Eskişehirspor teknik kadroları oğlumu takibe almışlardı. Ancak, daha sonra pandemiden dolayı oğlum şanssız bir sezon geçirdi. Ben oğlumun başarılı bir futbolcu olduğuna inanıyorum ve güveniyorum. Süper Lig’e çıkan Adana Demirspor’a Belhanda, Assombalonga ve genç yetenek Yunus Akgün’e tanınan şansın Mehmet Ali’ye tanınması için Samet Aybaba hocadan ilgi bekliyoruz. Artık Adana’nın genç yeteneklerine şans tanınması gerekiyor” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum