Birbey Atlas erkekliğe ilk adımı attı

Adana'nın sevilen iş insanı Sadık Kaya, ailenin sevincini paylaşarak, torunu Birbey Atlas'ı sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşadı.

Birbey Atlas erkekliğe ilk adımı attı

Adana'nın sevilen iş insanı Sadık Kaya, ailenin sevincini paylaşarak, torunu Birbey Atlas'ı sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşadı.

Birbey Atlas erkekliğe ilk adımı attı
15 Şubat 2020 - 08:37

HAYDAR ŞENGÜL
 
Adana'nın tanınmış ailelerinden Seda ve Mahsun Erol çifti, ikinci çocukları olan Birbey Atlas'ın sünnetini yaptırmanın mutluluğunu yaşadılar. Doğumu ile birlikte ailede büyük bir mutluluk yaşatan Birbey Atlas bebek sünnet oldu. Ailenin mutluluğu görülmeye değerdi. Erkekliğe ilk adımını atan Birbey Atlas'ın kirveliğini ise Adana'nın sevilen iş insanı Ercüment Yüksel ve eşi Sibel Yüksel yaptılar. Acıbadem Hastanesinde gerçekleşen sünnet her iki ailenin de mutluluklarını ikiye katladı. Adana'nın sevilen iş insanı Sadık Kaya ise torunu Birbey Atlas'ı sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşadı.
 
DEDELER AİLENİN
SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

 
Mayıs 2019 yılında dünyaya gelen Birbey Atlas bebek bugün erkekliğe ilk adımını attı. Seda ve Mahsun Erol çiftinin ikinci çocukları olan Birbey Atlas sünnetinde dede Sadık Kaya, anneanne Hülya Kaya, babaanne Yazgül Erol, dede Memduh Erol bu sevince ortak olarak çocuklarının mutluluklarını doyasıya yaşadılar.
Dede Sadık Kaya, “Birbey Atlas'ı daha dün gibi dünyaya gelişini kutladık. Torunumuzun bugün sünnetini gerçekleştirdik. Bizlere bu mutluluğu yaşatan Rabbimize hamd olsun sağlıklı bir şekilde büyür ve vatana millete hayırlı bir evlat olur inşallah." dedi. Anneanne Hülya Kaya  ise, "Torunumuz sağlıklı bir şekilde büyür anne ve babasına hayırlı bir evlat olur mutlulukları daim olsun inşallah." diye düşüncelerini dile getirdi.
 
'KİRVE OLARAK BİRBEY'İN
YAŞANTISINDA OLACAĞIZ'

 
Adananın sevilen iş insanı Kivre Ercüment Yüksel ve eşi Sibel Yüksel ise, "Bizlerde böylesine bir mutluluğa ortak olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Her iki aileye de hayırlı olsun derken Birbey Atlas'ın kirvesi olarak bizlerde onun yaşantısında hep olacağız. Sağlıklı bir şekilde büyüyüp düğününü de gerçekleştirmeyi Rabbim bizlere nasip etsin inşallah. Kendisi inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyüyecek. Memlekete, millete hayırlı bir evlat olacak. Allah analı babalı büyütsün” şeklinde konuştular.
Birbey Atlas'ın ağabeyi Aras Erol ise, kardeşinin sünnetin de endişeli gözlerle izlerken canı acımasın diye dua etti. Ve bir an olsun onu yalnız bırakmadı. Bizler de Günaydın Adana Gazetesi olarak 'Hayırlı olsun' diyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum