‘Biz devletimizin gülen yüzüyüz’

Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Müdürü Özer, çalışanlara motivasyon belgesi verdi

‘Biz devletimizin gülen yüzüyüz’

Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Müdürü Özer, çalışanlara motivasyon belgesi verdi

‘Biz devletimizin gülen yüzüyüz’
17 Eylül 2020 - 08:43

Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Adana İl Müdürü Nevzat Özer, yeni atandığı dönemde ilk iş olarak Adana Seyhan Huzurevi çalışanlarına motive amaçlı teşekkür belgesi dağıttı.
Yaklaşık 4 yıldır görev yaptığı Kayseri Aile çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden yeni görev yeri Adana Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan  Nevzat Özer’ göreve 31 Ağustos’te görevine başladı. Özer ve kurum yöneticileri, personelleri ve idarecileri ziyaret edip moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için teşekkür belgesi  dağıttı. Teşekkür belgesi dağıtım töreninde konuşan Özer,  “Pandemi sürecinde fedakârca çalışan,vardiya sürecinde ailelerinden, çocuklarından ayrı kalan Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyonunda görevli personellerimizin emeklerine sağlık. Bizler  devletimizin şevkat eli, gülen yüzü olmaya çaba sarfedecegiz. Sağolun,eksik olmayın.  Biz Büyük bir aileyiz” dedi.
Teşekkür belgesi ile ödüllendirilen personeller ise, “Pandemi süreci nedeniyle 14 gün çalışıp 14 gün evde kalıyoruz. Yaşlılara birşey olmasın diye kimisi çocuğunu kimisi hastasını bırakıp mecbur göreve gelmek zorunda. Bu sistem 6 aydır devam ediyor, bu belgeler bize büyük moral oldu” şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum