Bölgesel yağlardan kurtulmanın tam zamanı

Bölgesel yağlardan kurtulmanın tam zamanı

Bölgesel yağlardan kurtulmanın tam zamanı
27 Kasım 2018 - 10:40

Çoğumuz spor yapıyoruz, diyet yapıyoruz ama bölgesel fazlalıklarımızdan kurtulamıyoruz. İşte sizde tam bu şekilde hissediyorsanız yazımı mutlaka sonuna kadar okuyun ve  MLS (Morpho Lipo Sculpture) sistemi ile bölgesel yağlarınızdan kurtulun.
Türkiye’de MLS tedavisini uygulayan öncü hekimlerden olan ve 15 senedir bu yöntemle hem erkeklerde hem kadınlarda mükemmel sonuçlar aldığını belirten, Medikal Hekim Birgül Altuntürk  MLS işlemi hakkında bilgiler verdi.

Ağrı Yok, sızı Yok!
İlk seanstan itibaren sonuç alınabilen bu yöntemle hiçbir ağrı hissetmiyorsunuz. Her seansta giderek verimlilik artıyor. Tedavinin önerilen şeklini sonuna kadar yapılırsa, kalıcılık ve verimlilik o kadar fazla oluyor. Diğer taraftan, sarkma yapan yağ dokularının ve gıdı da ki yağlardan bir seansta kurtulmak mümkün.
Deformasyon ve doku gevşemesi oluşmaz
Altuntürk;  " MLS, kişiye özel program yapan tek uygulamadır. Kişinin analizi yapıldıktan sonra protokolün öngördüğü şekilde cihazın sahip olduğu elektroterapi, infraruj battaniyesi, manyeto terapi battaniyesi, ultrason, drenaj sistemlerinden enjeksiyon öncesi ve sonrası uygulamalar yapılır. Farkı yaratan enjeksiyon sistemi ise yağ hücrelerinin kalıcı kaybını sağlar. Böylece tek bir sistem içinde fazlalıklardan kalıcı olarak kurtulursunuz hem de sarkma, deformasyon ve doku gevşemesi oluşmaz"

Giden yağların yerine yenisi gelmiyor!
Bu güne kadar, gerek selülit tedavilerinde gerekse bölgesel incelme konusunda elde edilen tedavi yöntemlerinin her birinin diğerine göre avantaj ve dezavantajları bulunurken, hem riski olmayan hem de yüz güldüren bir tedavi modeli bulunamamıştı. MLS bu konuda ezberleri bozmaya devam ediyor. İşlem yapılmış bölgede yeniden yağlanma görülmüyor.