Bor ve Kenevir ile üretilen ürünler virüslere karşı kalkan oluşturuyor

Dünyanın ilk ve tek Bor ve Kenevir kullanan bilim ve teknoloji firması Medirevo salgın hastalıklarla mücadele ettiğimiz şu günlerde en iyi antiseptik ile üretilen mucizevi ürünleriyle dikkat çekiyor.

Bor ve Kenevir ile üretilen ürünler virüslere karşı kalkan oluşturuyor

Dünyanın ilk ve tek Bor ve Kenevir kullanan bilim ve teknoloji firması Medirevo salgın hastalıklarla mücadele ettiğimiz şu günlerde en iyi antiseptik ile üretilen mucizevi ürünleriyle dikkat çekiyor.

Bor ve Kenevir ile üretilen ürünler virüslere karşı kalkan oluşturuyor
03 Nisan 2020 - 23:37

HAYDAR ŞENGÜL

 Dünya korona virüsle mücadele ederken, uzmanlar virüsten kurtulmak için sağlıklı ve düzenli beslenmenin önemini vurguluyorlar. Dünyanın ilk ve tek Bor ve Kenevir kullanan bilim ve teknoloji firması  Medirevo, salgın hastalıklarla mücadele ettiğimiz şu günlerde en iyi antiseptik ile üretilen mucizevi ürünleriyle dikkat çekiyor. 
 DAĞRUDAN SATIŞ FİRMASI
Dünyada Bor ve Keneviri aynı anda beslenme destek, kozmetik, deterjan, çay ve kahvede değerlendiren ilk ve tek doğrudan satış firması olduklarını anlatan Medivero Lider İbrahim Gökçek, misyonlarının doğrudan satış sektöründe ülkemizin en büyük ve güçlü markası olurken, global alanda da dünya liderleri çıkarmak olduğunu ifade etti.
"KAYNAKLARIN YÜZDE 73'Ü
TÜRKİYE TOPRAKLARINDA"

Bor kaynaklarının yüzde 73'ünün Türkiye topraklarında bulunduğunu anlatan Medirevo Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Hamaratlar, "Her Türk vatandaşı gibi yıllardır hem yazılı hem de görsel medyada sürekli Bor Mucizesini takip ederim. Dünyanın Bor kaynaklarının 73%'ü Türkiye topraklarında ve bu sektöre 26 yılını veren bir profesyonel olarak adımlar atmam gerektiğini hissettim. Yıllardır da nasıl üretileceğini araştırdım. Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü, IMA (Industrial Materials Europe) ve Eti Maden'in çok değerli Bilgi Hazinelerini okudum. Sonunda bir vatandaş olarak anladığım şu idi; Bor Sert bir kristal ve ısı, su ve yağda çözülmesi ve ürünlere konulması çok zor olduğu idi! Hep Bor'lu ürünlerin yapılması hayaliyle yıllarım geçti. Çünkü gerçek anlamda "milli cevherimizi, hazineye dönüştürecektik!" dedi.
"DAHA HUZURLU VE MUTLU BİR
TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ"

Hamaratlar, "Bor ile araştırmalarım ilerlerken, anneannemden ve yaşlılarımızdan sürekli Kenevirin faydalarını dinlerdik. Son yıllarda ise Kenevir ile ilgili çok fazla bilimsel makale ve ürün yapılmaya başlandı. Hep Hayalim "Bor ve Keneviri" biraya getirmek ve bu olağanüstü hammaddelerle hayatımıza dokunmaktı. Dünyada bir ilki başarmaktı. İnsanlığa Hizmet Hayaliyle çıktığım bu yolda 2018 ve 2019'lu yıllarda da çok yoğun Devlet adamları ve değerli hocalar tarafından da bu iki özel hammadde çok konuşulur oldu. Artık zamanı gelmişti. bor ve kenevir mucizesinin!. Bu dönemlerimde Bor ve Kenevir üzerine çalışmaları olmuş tutkulu bir Bilim Adamı, Kimya Mühendisi aradım. Sayın Taşkın Öztürk ile tanıştım. Ülkemizin önünü açacak, hammaddede dışa bağımlılığı azaltacak bu adımı medıcal revolutıon (Medikal Devrim) ile atma kararı verdik. 1993 yılından beri çalışıyorum ve 2000'den beri de bugün ve geleceğin işi olan Doğrudan Satış Sektöründe yer alıyorum. Sayısız Dünyada ve Türkiye'de şirket birincilikleri ve dereceleri yaşadım. Bu sebeple, Bor ve Kenevir'i en iyi doğru bilgiyi alan halkımız anlatabileceğini düşündük. Medirevo Uzmanlarını eğittik ve eğitmeye devam edeceğiz. Hepinizin Milli servetimiz olan Bor ve Kenevire sahip çıkacağınıza inanıyorum. Daha Huzurlu ve mutlu bir Türkiye için çok çalışacağımıza söz veriyoruz." şeklinde konuştu.

İŞTE MEDİREVO'NUN 
KURMAYLARI

Lider İbrahim Gökçek:  13 yıllık çeşitli firmalardaki deneyimlerini Proacademy çatısı altında Erhan İpekçi ile birleştirip yeni bir başarı öyküsü yazmaya başlayan ve Medirevo firmasının yayınlamış olduğu 5 listesinde de Türkiye’de en çok fırstline yapan lider oldu. Adana’da yapılan sunum toplantısında Erhan İpekçi tarafından ödülü takdim edildi. 
Medirevo Kurucu Uzman Erhan İpekçi:  10 yıllık doğrudan satış tecrübesi ile verdiği eğitimler ve yapmış olduğu sunumlar ile kurmuş olduğu proacademy ekibi başarı fenomenidir.
Şirket ortakları arasında Taşkın Öztürk: Kendisi  39 yıllık kimya ar-ge firması olan deren kimya firmasının sahibidir ve ürünlerin üretiminde  önemli rol oynar. Diğer bir ortağı Deren Öztürk Mataracı: Kendisi 9 yıllık dermokozmetikte Türkiye’nin ilk firması cosmed’in sahibi. Medirevo Firma Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Hamaratlar: 25 yıllık doğrudan satış sektörü tecrübesi ile ilk 3 ay’da 3.5 milyon ciro yaparak sektörde rekor üzerine rekor kırmaktadır.

İletişim bilgileri
İbrahim gökçek
05312282886
[email protected]
Bormucizesi.medirevo.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum