Burcu ile Bora’dan dillere destan düğün

Öğretmen anne babanın öğretmen kızları, maden mühendisi ile evliliğe adım attı

Burcu ile Bora’dan dillere destan düğün

Öğretmen anne babanın öğretmen kızları, maden mühendisi ile evliliğe adım attı

Burcu ile Bora’dan dillere destan düğün
11 Temmuz 2018 - 13:21

Hüseyin SUNGUR

ADANA (GÜNAYDIN) Öğretmen Ayfer-Mehmet Kadri Ataç çiftinin biricik güzeller güzeli kızları öğretmen Burcu Ataç, maden mühendisi Asım Bora Önal ile dünyaevine girdi. Geçtiğimiz günlerde Bahçesaray Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğünö merasiminde gelinin annesi Ayfer ve babası Mehmet Kadri Ataç ile damadın annesi Emel ve babası Feza Önal, davetlileri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendiler.

Burcu-Bora çifti “Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz” diyerek akraba dost ve iş arkadaşlarını davet ederken, düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Silifke Bahçesaray Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün merasimine İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Adana, Konya Ereğli’den gelin ve damadın akrabaları, arkadaşları katılarak mutluluklarına ortak oldular.

Maden mühendisi damat Bora Önal ile öğretmen Burcu Ataç, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan akraba ve dostlarına teşekkür ederek, “Mutluluğa ilk adımı attığımız bu güzel ve anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayarak düğünümüze katılan akbaralarımıza, dostlarımıza ve aile büyüklerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Gelin Burcu Ataç’ın annesi Ayfer ve babası Mehmet Ataç, kızlarının bu mutlu gününü görmekten büyük kıvanç duyduklarını belirterek, “Bizim için kızlarımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Kızımız Burcu’nun oğlumuz Bora ile bir ömür boyu mutlu olacağına inancımız tamdır. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza minettarız” diye konuştular.

Damat Bora Önal’ın annesi Emel ve babası Feza Önal, “Oğlumuz Bora ve kızımız Burcu’ya bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Çocuklarımızın mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Allah çocuklarımızı bir yastıkta kocatsın” şeklinde konuşarak güzel temennilerde bulundular.