Büyük ödül M1 Adana’nın

Büyük ödül M1 Adana’nın

Büyük ödül M1 Adana’nın
14 Aralık 2019 - 08:49

Türk gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışma platformu olan “Sign Of The City “11 Aralık 2019 ‘da İstanbul’da gerçekleştirildi. Gayrimenkul ve inşaat sektörüne altıncı yılında da değer katan Sign of the City Awards  (SotCA) yarışmasında “En iyi AVM” kategorisinde M1 Adana AVM  2019 yılının En İyi AVM’si ödülünü aldı.
Bu yıl dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı olan MIPIM'in stratejik partnerliğinde gerçekleşen RE 360 Gayrimenkul Buluşması’nda yerini alan ve Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödüllerden biri olarak gösterilen “Sign of the City Awards” gayrimenkul sektöründe Türkiye’de ve küresel çapta yüksek standartlar ve mükemmeliyeti sağlamış projeler hakkında farkındalık yaratmayı amaçlamakta.
M1 Adana kent içindeki yeri, işlevine uygun değişen yeni duruşu, mimari çözümlerindeki çoklu yaklaşımı ve kentsel ilişkisinin yanısıra yerel bir değer ve sosyal bir yaşam merkezi yaratma başarısı nedeniyle Sign Of The City ödülüne değer bulundu.
METRO PROPERTIES ve FİBA COMMERCIAL PROPERTIES ortak projesi olarak, 2000 yılındaki açılışından bu yana Adana'nın ve bölgenin en iyi alışveriş merkezi olma özelliğini koruyan M1 Adana AVM, gerçekleştirilen renovasyon ve büyüme projesi ile müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran bir alış veriş merkezi olarak bölgenin çekim merkezi haline geldi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum