Camide kendini asarak intihar etti

Camide kendini asarak intihar etti

Camide kendini asarak intihar etti
30 Ekim 2020 - 12:45

Ertan S., isimli bir kişi eşi ile ocak ayında boşandı. Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde sokakta karşılaşan Ertan S. konuşmak için yanına gitti. İddiaya göre eski eşi, kaçıp bir dükkana sığınarak polise haber verdi.

Yaşananları hazmedemeyen Ertan S. evinden ip alarak camiye gitti. Ertan S. camide avizeye bağladığı iple kendini asarak yaşamına son verdi. S.'nin cansız bedeni camiye gelen görevliler, tarafından bulundu. Kısa sürede olay yerine polis ekipleri sevk edildi.  Yapılan incelemelerin ardından Ertan S. cansız bedeni otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yapılan incelemede Ertan S.'nin intihar öncesi eşine hitaben not bıraktığı ortaya çıktı. Notta şu ifadeler yer aldı; "Bir konuşmayı bile çok gördün bana. Oysaki ben senin için canımı vermeye razıyım ve vereceğim de. Bir kere dinleseydin beni. Ama sen önyargı yapıp dinlemedin. Yine de ben seni çok sevdim. Hiç anlamadım. Ama ben seni çok ama çok sevmişim. Sen olmayınca bana hayat boş geliyor. Yaşamak ne dersen de bana ama seni ben çok sevmişim. Geçiremiyorum günümü, olmuyor. Seni çok seviyorum" 


(Bursa)

YORUMLAR

  • 0 Yorum