Caner Yaman okurlarıyla buluşacak

Caner Yaman okurlarıyla buluşacak

Caner Yaman okurlarıyla buluşacak
15 Aralık 2017 - 19:11

Kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kent yaşamına renk katan Adana Optimum AVM, Türk edebiyatının önemli isimleri arasında yer alan akademisyen ve yazar Caner Yaman’ı ağırlayacak.

Bugüne kadar 4 kitabı yayınlanan ve oldukça geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan Caner Yaman, Optimum AVM’deki D&R’da düzenlenecek imza gününde Adanalı kitapseverlerle buluşacak. Yaman, 16 Aralık 2017 Cumartesi günü, saat 15:00’te gerçekleştirilecek etkinlikte son kitabı, ‘Güzel Kaybettik’i Adanalı okuyucuları için imzalayacak. Sevilen yazar Caner Yaman’ın okurları, kitaplarını imzalatmanın yanı sıra fotoğraf çektirip,  sohbet etme imkanı da bulacak.

Caner Yaman Kimdir?

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlayan ve halen ODTÜ’de İngiliz Edebiyatı Doktora programında eğitimini sürdüren Caner Yaman, 2017’nin Ağustos ayında basılan son kitabı “Güzel Kaybettik” ile uzun süre zirvede kaldı. İrlanda ve İngiliz edebiyatından çevirileri de bulunan Yaman, ilk kitabı ‘Sonrası Yok’u 2014 yılında yayınlayan Yaman, 2015 yılında ikinci kitabı ‘Aşıktım Hatırlamıyorum’, 2016 yılında üçüncü kitabı, ‘Unutamadım’ı okuyucularıyla buluşturdu. Ayrıca, 2012 yılında Uluslararası Fotoğraf Federasyonu (FIAP) tarafından kendisine Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı (AFIAP) unvanı verildi.