Çelik'ten, Adanalılara uyarı

Çelik'ten, Adanalılara uyarı

Çelik'ten, Adanalılara uyarı
30 Temmuz 2020 - 12:01

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Dün ve bugün Adana'da pek çok yeri dolaştım. Bazı yerlerde maske ve mesafe konusunda kurallara uyulmaması sebebiyle çok kaygılandım. Herkesin sağlığı için kurallara uyalım" diyerek hemşehrilerine uyarıda bulundu.

Twitter hesabında, “Sevdiklerimizle daha güzel günlere kavuşalım.. Normalleşme sürecinde lütfen tedbirleri aksatmayalım” diyen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik paylaşımında şu uyarılarda bulundu:
“Evet, Adana’nın meşhur sıcağı tüm görkemiyle kendini gösteriyor, bu nedenle maskeyle çalışmanın ve dolaşmanın zorlukları var. Ama unutmayalım ki hastalık daha beter zorluklarla dolu. Maskenin sıkıntısı her zaman hastalığın sıkıntısına tercih edilir.
Hava Adana’da çok sıcak, sokaklar ve mekanlar çok dolu. Maske, mesafe ve temizlik hayati öneme sahip. Lütfen sevdiklerimiz için önlemlerle uyalım. Zor zamanlarda birbirimizle dayanışarak, birbirimizin sağlığına özen göstererek atlatacağız bugünleri.
Sokakların yanı sıra, dün ve bugün gördüğüm mekanlarda da maske ve mesafe maalesef çoğu yerde yok.Biliyorum, Adana’da sohbet her zaman çok koyu ve muhabbet her zaman çok derin. Ama herşeyin başı sağlık.Daha güzel günlerde daha çok sohbet ve muhabbet için kurallara lütfen uyalım.
Maske Mesafe Temizlik Hayat kurtarır.” 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum