Çifte bayram

Çukurova Belediye Başkanı Çetin ve Meclis Üyesi Şen, yağışta evi yıkılan aileye yeni ev yaptırıp teslim ettiler

Çifte bayram

Çukurova Belediye Başkanı Çetin ve Meclis Üyesi Şen, yağışta evi yıkılan aileye yeni ev yaptırıp teslim ettiler

Çifte bayram
31 Temmuz 2020 - 09:35

Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde sağanak yağışlar nedeniyle çökme tehlikesinden dolayı belediye tarafından evi yıkılan aileye yeni ev yapılıp teslim edildi.
Karslılar Mahallesi’nde ocak ayındaki aşırı yağışlarda evleri yıkılan ve kullanılmaz hale gelen  Hatun- Ali Tik çiftine ait evi gündeme getiren Çukurova Belediyesi Meclis Üyesi Velat Şen ,Başkan  Soner Çetin ile birlikte gidip zarar gören ev sahiplerine yeni ev sözünü yerine getirdiler. Tik Ailesi, .aşkan Soner Çetin ve Meclis Üyesi Şen’in sayesinde  Tik Ailesi Bayram öncesi yeni evlerine kavuştular. Ev sahipleri ve mahalle sakinleri Belediye Başkanı Soner Çetin e ve Meclis Üyesi Velat Şen’e teşekkür etti. Evin teslimi sırasında konuşan Başkan Soner Çetin, “O dönemde söz verdiğimiz gibi vatandaşımızı mağdur etmedik ve yeni evini yaparak teslim ettik. Verdiğimiz sözü tutmanın mutluğunu yaşıyoruz, yeni evlerinde güle güle oturmalarını diliyorum” dedi.
 
Bayram öncesi çifte bayram yaşayan Tik Ailesi de, Başkan Çetin ile Meclis Üyesi Şen’e teşekkür ederek, “Allah başkanımızdan ve miclis üyemizden razı olsun. Bizi açıkta bırakmadılar, barınacağımız yeni ev yaptırıp verdiler” diye konuştu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum