Çocuklar için eğlenceli ve hediyeli İngilizce atölyesi

Çocuklar için eğlenceli ve hediyeli İngilizce atölyesi

Çocuklar için eğlenceli ve hediyeli İngilizce atölyesi
24 Haziran 2019 - 16:34

 M1 Adana AVM’de Haziran ve Temmuz ayı boyunca gerçekleşecek olan atölye etkinlikleri özellikle çocuklardan büyük ilgi görüyor. "We are Going On A Bear Hunt" hikâyesini çocuklar için okuyan Leman Tatlı, hikâye sonrası çocuklar ile İngilizce şarkılar söyleyip, oyunlar oynadı.
M1 Adana AVM, yaz dönemi boyunca düzenlemiş olduğu ve düzenleyeceği atölye etkinlikleri ile Adanalıların en çok vakit geçirdiği kültürel ve interaktif buluşma noktası olmaya devam ediyor. Adana'da 3 yıldır süren İngilizce Okuma ve Etkinlik Atölyesi yaz dönemi M1 Adana AVM’ de çocuklarla buluştu ve yine kıpır kıpır geçti.
Leman Tatlı, düzenlenen etkinlik ile ilgili şu sözleri söyledi : “Hangi meslek olursa olsun yabancı dil bilmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde, çocuklarla gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikler ile yabancı dil edinmenin "Farkındalığını" oyunlarla, şarkılarla ve yaratıcı projelerle eğlenerek gerçekleştiriyoruz. Atölye faaliyetlerimizi gerçekleştirmek üzere atölye katılımcılarımız ile bizi bir araya getiren M1 Adana AVM yönetimine bu imkânı sağladıkları için çok teşekkür ederim. Her seferinde ilk günkü gibi heyecan hissettiğimiz, büyük bir özen ve emek ile hazırladığımız atölyelerimize ilginiz, inancınız, güveniniz ve sevginiz için sonsuz teşekkürler.” dedi.
M1 Adana AVM’de Haziran ve Temmuz ayı boyunca gerçekleşecek olan atölye etkinlikleri ise şu şekilde: 25 Haziran – 28 Haziran -4Temmuz Ahşap Boyama Atölyesi, 24 Haziran- 2 Temmuz 4 Boyutlu Atölye, 26 Haziran–29 Haziran -5 Temmuz Hama Boncuk Atölyesi
27 Haziran – 3 Temmuz Ritim Atölyesi, 1 Temmuz Kitap Okuma Atölyesi, Seanslar 13:00/14:00/15:00/16:00/17:00
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum