Demirkol Otomotiv: 50 yıllık tecrübe

Galerici Sadık Demirkol, güvenli yerden araç alınmasını önerirken, ikinci el araç piyasasındaki fiyatların sıfır araç üretiminin olamaması nedeniyle yükselmeye devam edebileceğini söyledi

Demirkol Otomotiv: 50 yıllık tecrübe

Galerici Sadık Demirkol, güvenli yerden araç alınmasını önerirken, ikinci el araç piyasasındaki fiyatların sıfır araç üretiminin olamaması nedeniyle yükselmeye devam edebileceğini söyledi

Demirkol Otomotiv: 50 yıllık tecrübe
14 Ağustos 2020 - 11:00

Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)-Tanınmış iş insanlarından galerici Sadık Demirkol sektörde 25. Yılını doldurdu . Ailesini n 50 yılı aşkın bir süredir 2. el araç sektöründe var olduğunu ve halen bu işi sürdürdüğünü belirten Sadık Demirkol, alıcıların güvenilir yerlerden araç alması gerektiğini önerdi.
Oto Center 1. Etap A Blok No: 22 adresinde hizmet veren galerici Sadık Demirkol, babasından almış olduğu iş ahlakını ve tecrübesini daha yukarılara taşıyarak ,otomobil sektöründe öncü olmayı sürdürüyor.
İKİNCİ ELİN KALBİ OTO CENTARDA ATIYOR
İkinci el otomotiv piyasasının kalbinin Oto Center'da attığını belirten Sadık Demirkol , “Böylesine güzel ve modern bir sitede, Adanalılara hizmet vermenin  gururunu yaşıyoruz. Aradığınız her marka ve model araçları oto centerda kolaylıkla bulabilirsizin. En önemlisi ise karşınızda size cevap verebilecek bir muhatabınızın olduğu bir yönetim var. Araç alımında sorun yaşamadan gönül rahatlığı ile alış verişinizi gerçekleştireceğiniz bir adres Oto Center. Bizler de Demirkol Otomotiv olarak 50 yılın vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz” dedi.
"FİYATLAR YÜKSELEBİLİR"
 İkinci el piyasasıyla ilgili de bilgi veren galerici Sadık Demirkol , alıcıların güvenilir yerlerden araç alması gerektiğine dikkat çekti. İkinci el otomobil piyasasında, pandemi ve sıfır aracın piyasada olmaması nedeniyle hareketliliğin tekrar başladığını ve fiyatların daha da yükselebileceğini belirten Demirkol, “Piyasa iyi takip ve analiz edilmelidir” dedi.
 GÜVENLİ ADRESİN ADI OTO CENTER
Yaşanan bu pandemi nedeniyle ciddi bir talep oluştuğunu ve fiyatların ciddi bir artış gösterdiğini ifade eden Demirkol, sattığınız aracın bedeline başka bir araç alınamadığını, bu sürecin ve belirsizliğin devam edeceğini söyledi. Ayrıca, internet üzerinden araç alacaklara da uyarılarda bulunan Demirkol, “Son dönemlerde farklı isim ve hesap numaraları üzerinden canı yanan vatandaşlarımız var. Özellikle bilinen ve güvenilir yerlerden alış veriş yapmalarını tavsiye etmemizin en büyük sebeplerinden biri budur.  Bu yaşanacak üzücü olaylarla vatandaşlarımızın birikimlerinin zayi olmaması ve en önemlisi yasa ile başlarının derde girmemesi  için o yüzden araç alış ve satış için en ideal, güvenilir yer Oto Center'dır.”
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum