DENTALPARK AÇILDI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, Adana’ya kapsamlı bir poliklinik kazandıran Dr.Mehmet Ali Rencüzoğulları’na teşekkür etti.

DENTALPARK AÇILDI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, Adana’ya kapsamlı bir poliklinik kazandıran Dr.Mehmet Ali Rencüzoğulları’na teşekkür etti.

DENTALPARK AÇILDI
27 Kasım 2021 - 11:56

Haydar ŞENGÜL
 

Adana Dentalpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Mahfesığmaz Mahallesi  Şehitler Bulvarı Coşanay Kılıç Apartmanı zemin katında törenle açıldı.

Dentalpark’ın açılış törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana Eski Milletvekili İbrahim Özdiş, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Adana Şube ve Akdeniz Bölge Başkanı Avukat Meryem Türktekin ile çok sayıda diş hekimi ve davetli katıldı. Dentalpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılış kurdelasını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Dentalpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucusu ve Başhekimi Dr. Mehmet Ali Rencüzoğulları ile davetliler birlikte kesti. Başkan Karalar, Dentalpark’ın kurucusu Rencüzoğulları’na Adana’ya kapsamlı bir sağlık polikliniği kazandırdıkları için teşekkür edip, hayırlı uğurlu olmasını diledi. Dr. Mehmet Ali Rencüzoğulları da tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Adana Dentalpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağlık sektöründe Adana’da vizyonu ve misyonuyla  yepyeni bir işleyişe ev sahipliği yapacak. Misafirlerini daima güler yüz ile ağırlamayı kendilerine görev edinen Dentalpark ailesi tecrübeleri, sahip oldukları ileri teknoloji ve en önemlisi sağladıkları güven ile Adana ‘da oldukça başarılı işlere imza atacak gibi görünüyor.
Alışılmışın dışında bir işleyişe sahip olan poliklinikte; gülüş tasarımı, çocuk diş hekimliği, ortodontik tedavi, diş beyazlatma, implant, kanal tedavisi ve genel anestezi altında tedaviden tutun, botoks ve dermal dolguya kadar bütün işlemleri açılışa özel büyük fırsatlarla yaptırıp siz de güvenle gülümseyebilirsiniz.
Adana Dentalpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden randevu almanız için 0 322 502 38 82 ve 0 546 502 38 82 numaralı telefonları aramanız yeterli.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum