“DESTEK OLALIM, GELECEĞİMİZİ KORUYALIM”

BARO BAŞKANI AV. VELİ KÜÇÜK CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİNİN TÜRKİYE GENELİ BAŞLATTIĞI ‘SEN YAĞMUR OL BEN BULUT' KAMPANYASININ GÖNÜLLÜSÜ OLDU.

“DESTEK OLALIM, GELECEĞİMİZİ KORUYALIM”

BARO BAŞKANI AV. VELİ KÜÇÜK CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİNİN TÜRKİYE GENELİ BAŞLATTIĞI ‘SEN YAĞMUR OL BEN BULUT' KAMPANYASININ GÖNÜLLÜSÜ OLDU.

“DESTEK OLALIM, GELECEĞİMİZİ KORUYALIM”
27 Şubat 2021 - 10:50

Kudret BAKTARHAN
ADANA(GÜNAYDIN)


Cumhuriyet Kadınları Derneği Seyhan Şube Başkanı Av. Hatice Nesrin Kılıçay, yönetim kurulu üyeleri Çiçek Toprakezer ve Hüsne Mete, Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ü ziyaret ederek, Türkiye genelinde  01. Şubat- 22 Mart 2021 tarihleri arasında su kullanma bilincimizi geliştirmek ve geleceğimiz için farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan 'Sen Yağmur ol Ben Bulut' kampanyasına davet edip, “Su Gönüllüsü Sertifikası” takdim ettiler.
 
Baro Başkanı Av. Veli Küçük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip konuklarına nazik jestlerinden ötürü teşekkür etti.
Av. Veli Küçük, yönetim kurulu üyeleri Av. Miyesser Erselan Önenli ve Av. Sinem Tanrısınatapan’ın da hazır bulunduğu ziyaret esnasında; her su damlasının doğru ve etkin kullanılması için çaba sarf etmenin önemine değindi. Pandemi sürecinde suyun ne kadar önemli olduğunun çok daha iyi anlaşıldığını ifade etti.  Av. Veli Küçük, “Salgın günlerinde ellerimizi yıkamayı daha ciddiye alırken, ne yazık ki musluklardan akan su sarfiyatı da artmıştır. Cumhuriyet Kadınları Derneği'nin başlattığı “Sen Yağmur Ol Ben Bulut” kampanyasında yanlarındayız.  Herkesi kampanyaya katılıp gönüllü olmaya davet ediyorum. Tüm meslektaşlarımı destek olmaya davet ediyorum. Destek olalım, geleceğimizi koruyalım. ” dedi
 
“DÜNYAMIZ KURAKLIK VE SUSUZLUK TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA.”

 Cumhuriyet Kadınları Derneği Seyhan Şube Başkanı Av. Hatice Nesrin Kılıçay, 85 milyon halkımıza su bilincini anlatmak amacıyla "Sen Yağmur Ol Ben Bulut" sloganıyla kampanya başlattıklarını belirterek,  “Baromuzu da bu amaçla ziyaret ettik. Başkanımız kampanyamızı çok önemli ve değerli bularak su gönüllüsü oldu. Kendisine desteği için teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.
 
Su bilincinin oluşturulması amacıyla hazırlanan ve çeşitli sloganlar barındıran kampanyanın afişleri de Baro odalarına asıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum