Dillere destan düğün

Uçar ve Sarıçiçekli aileleri, Mersin Pedias Concept Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde örnek bir ev sahipliği yaparak davetlileri kapıda karşıladılar.

Dillere destan düğün

Uçar ve Sarıçiçekli aileleri, Mersin Pedias Concept Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde örnek bir ev sahipliği yaparak davetlileri kapıda karşıladılar.

Dillere destan düğün
14 Şubat 2020 - 08:57

HAYDAR ŞENGÜL
 
 
Adana'nın tanınmış ailelerinden Aytekin Uçar'ın kızı Vesile Uçar, Mersin iş dünyasının saygın işadamlarından Yiğit Sarıçiçek ile dünya evine girdi. Uçar ve Sarıçiçekli aileleri, Mersin Pedias Concept  Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde örnek bir ev sahipliği yaparak davetlilerle kapıda karşıladılar.
Gecenin çifti Vesile ve Yiğit çiftinin salona girmesiyle  başlayan  düğün töreni muhteşem geçerken, gelin ve damadın dostları, akrabaları, iş arkadaşları bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadılar.
Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.
 
ÖRNEK EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR
 
Damadın annesi Yıldız ve babası Mehmet Sarıçiçek ile gelinin annesi Birsen ve Babası Aytekin Uçar bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. Konukları kapıda karşılayan ve tek tek ilgilenen düğün sahipleri, “Darısı tüm bekârlara olsun.” diye temennide bulundular.
Vesile ve Yiğit  çiftinin düğün törenlerinde genç çiftin nikâhları kıyılırken, salonda kopan alkışlar eşliğinde imzalar atıldı.
 
PİSTİ BOŞ BIRAKMADILAR
 
Düğünün başlangıcında gelin ile damat güzel bir müzik eşliğinde salona giriş yaparken gecenin ilk dansını gerçekleştirdiler. Gecenin çiftleri düğünün ilk danslarını gerçekleştirdikten sonra düğün törenine katılan davetliler de gelin ve damada pistte eşlik etti. Muhteşem düğüne katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.
Gelin ve damat açılış dansını yaptıktan sonra davetlilerle tek tek ilgilenerek, “Hoş geldiniz” dediler. Gelin ile damat konuklarla tek tek ilgilenirken, düğün sahipleri ise konukları bir an bile yalnız bırakmadılar ve davetlilerle yakından ilgilendiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden eğlence de zaman zaman duygulu anlar yaşandı.
 
GECEYE ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI.
 
Mersin'de gerçekleşen düğün merasimine, Adana ve Adana dışından gelen çok sayıda davetli salonu doldurdu. Adana iş dünyası ve siyasetçiler genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Damat ve gelin, arkadaşlarıyla çiftetelli oynayarak, mutluluklarını ölümsüzleştirdiler. Adana Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay ve yönetimi, Uçar ailesini bu gecede yalnız bırakmadılar. İl yönetimi olarak orada bulunan İl Başkanı Mehmet Ay genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi
 
BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞTILAR
 
Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün takı merasiminden sonra sona erdi. Düğüne katılanlar da genç çiftin mutluluğunu paylaşmanın sevincini yaşadılar. Günaydın Adana Gazetesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum